احتمال زایمان زودرس

سلام میشه کمکم کنین . من همه غربالگری هام خوب بود فقط اندازه سرویکسم ۳۴ بود . چند باری دل درد مث پریودی گرفتم دو روز پیش دکترم گفت احتمال زایمان زودرسه بنظرتون چیکار کنم که این اتفاق نیوفته

سلام ، عزیزم من هم همین مشکلو تو حاملگی داشتم همش درد زیر شکم انگار دارم زایمان میکنم از ماه 5 به بعد شروع شد ، دکترم منو بستری کرد گفت احتمال زایمان زودرس داری ، یه هفته تو بیمارستان خیلی سخت بود و گریه کردم اما اخرش با اجازه ی خودم ترخیص شدم تا اخر حاملگی هم دکتر میگفت احتمالش هست فعالیت نکن اما دیدم اینطوری خیلی کلافه تر میشم خودمو سپردم بخدا ، فقط امپول هایی که دکتر داد رو میزدم و فعالیت سبک هم میکردم اخرش هم سزارین شدم سر زمان خودش ، دکترا همه چیزو وحشتناک جلوه میدن ، اصلا نترس ، فقط فعالیتتو کم کن

1 Likes

سلام طول سرويكس تو چند هفته ٣٤ بود
برامن ٣٣ بود ولي دكتر نگفت احتمال زودرس دارم
درد مثه پريودى كه تو باردارى طبيعيه

راستشو بگم جزییاتش یادم نیست شادی جان ،فقط گفته بودن دهنه رحم هم یسانت باز شده ، درد شبیه زایمان طبیعی هم داشتم

ببخشید عزیزم اشتباه برا شما فرستادم ، تازه واردم ، زیاد بلد نیستم این محیطو

1 Likes

عب نداره عزيزم :wink:
تو چند هفتگى يك سانت باز شده بود؟
معاينه داخلى كرد دكتر ؟

تو هفته ی 20، اره معاینه کرده بودن ، لکه بینی داشتم یهو

1 Likes

تو هفته چند۳۴ بوده عزیزم؟

عزیزم بخاطر درد احتمالا باید دارو بگیری
منم درد داشتم باسابقه زایمان زودرس دکتر به من شیاف وامپول و قرص داده

خیلی ممنون . دارم میمیرم ازنگرانی

تو ۱۸ هفتگی . نمیدونم والله گفتم مث درد پریودی داشتم چندبار بعد خودش خوب میشد گفت احتمال زایمان زودرس داری

اگه زایمان زودرس بشه خدایی نکرده بچم چی میشه

هیچی نمیشه الان دیگه علم پیشرفت کرده بچه ها اکثرا زنده میمونن
اما اصن شما نباید به این موضوع فکر کنی چون دلیلی وجود نداره!!! طول سرویکست که خوبه دردم که اکثرا دارن فقط واسه اینکه خیالت راحت شه به دکتر بگو بهت شیاف یا قرص اینا بده
دکترت اونجوری گفته که بیشتر حواست بخودت باشه من از دکترای حساس بیشتر خوشم میاد تا بیخیال خوشبین، لااقل حواسشون به همه چی هست

1 Likes

انشالله ک چیزی نشه ممنون عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.