احتمال دختر بودن 😳😳😳 در هفته 17

سونوی ۱۷هفته رفتم و گفته که احتمال زیاد دختره کیا مثل من بودن

عزیزم ۱۷ هفته تقریبا سونوی دقیق هستش دیگه کم پیش میاد تشخیص جنسیت اشتباه باشه

3 Likes

عزیزم ۱۷ هفته جنسیت کامل مشخصه . از طرفی وقتی میگن پسره احتمال داره اشتباه شده باشه ولی وقتی میگن دختره همونه و خطا نداره. مبارک باشه

برعکس نگفتین؟ :smile:
من از چندین نفر شنیدم گفتن سونوی ان تی ک ۱۲ هفته ست گفته دختره ولی تو ۱۸ هفته گفتن پسر
اما برعکسش رو کم شنیدم

1 Likes

البته اوناهم چون هفته اشون پایین بوده اشتباه تشخیص دادن
دیگه ۱۷ هفته کاملا مشخصه

من چون خودم تجربه ندارم شاید حق با شما باشه. ولی از یه پزشک متخصص اینو شنیدم.

1 Likes

همسایه ماتا8ماهگی گفته بودن پسر یکی دوهفته به زایمانش مونده رفته بودسونو گفته بودن دختره:joy::joy::joy::joy:زنداداش خودمم تا 8ماهگی بچش دختربود به دنیااومدپسر:joy:داداشم باورش نمیشدمیگفت بچموعوض کردین دخترموبیارین

1 Likes

وای چ بامزه بود می گفته دخترمو بیارین:rofl::rofl::rofl::rofl:

پس چرا گفت به احتمال زیاد دخترهFزده با یه علامت سوال هر کی ازم میپرسه نمیدونم بگم یا نه جنسیت رو

چندوقتته

من هفته 16 بهم گفتن دختره الان 33هفته 6روز هستم شکرخدا هنوز دختره :sweat_smile:

من الان ۱۷هفته

images
کدومه شکمت

لباس قرمزه

وقتی میگن معلوم نیس یا دختره مطمئن باش دختره میگن احتمالا پسره امکان خطاهس چون ناف میره لای پای جنین واشتباه میشه

پس دختری دیگه

نه مال من گفت sex familبعد به منم گفت احتمال زیاد دختره

سونو ادمها رو دو دل مکنه وگرنه من شکم اولم فرقی،نمیکنه به همه گفتم دختر:grinning::grinning::grinning:

خو از کجا میگفتن؟ بند ناف رو جای آلت بچه میدیدن؟
چه بی دقت :neutral_face:

اره خوب میشه معمولا فاصله بین پاهای جنین پسر30سانت یادرجه است مال دختر 10سانت جمجمه جنین پسرم از دختربزرگتروپهنتره ازاین راهامیفهمن اگه الت تناسلیونبینن برای همینم میگن احتمالا دختره یا احتمالا پسر

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.