احتمال داره من حامله باشم؟

با سلام من ۲۴سالمه و تازه نامزد کردم حدود دوهفته پیش نزدیکی داشتم که مقداری از مایع همسرم بر روی واژنم ریخته شد احساس میکنم که داخل رفته و چون در زمان تخمک گداریم بود و الان بعد موقع پریودم هست و من حتی با خوردن شربت زعفران پریود نشدم فقط لکه خون دیده میشه یکی دو روزه و چون نامزد هستم از این قضیه میترسم ایا احتمال داره من حامله باشم ؟؟؟؟

از موعدپریودتون گذشته ؟

پریود هام خیلی منظم میس پنج ماهی بود سر ۳۴روز پریود میشدم اینسری هم روز۳۲ لباس زیرم خونی شد و بعد اون خیلی کم هردفه که دسشویی میرم در هر چند قطره حتی دو لیوان دم کرده زعفران هم خوردم ولی اتفاقی نیوفتاده

فکر نکنم حامله باشین برا اطمینان یه بی بی چک استفاده کنین

1 Likes

خود استرس باعث عقب افتادن یا بسته شدن عادت میشه عزیزم

1 Likes

سلام عزیزم
باید آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید که باردار هستید یا نه اگر باردار نبودید به خاطر استرس هست که به تاخیر افتاده قاعدگی تون، هم استرس ناشی از بارداری هم استرس به خاطر ازدواج
انشالا که منفی باشه

عزیزم به جواب بی بی چک نمیشه اعتماد کرد حتما باید آزمایش خون بدن :rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.