احتمال داره باردار باشم؟

سلام وقتتون بخیر حدودا یک هفته از رابطم میگذره، الان تو‌سینه هام احساس درد میکنم،ممکنه باردار باشم؟!

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
وقت شما هم به خیر
الان که خیلی زوده برای علائم بارداری حتی اگر دو هفته هم از اقدام تون بگذره باز هم از روی این علائم نمیشه گفت باردارید یا نه چون علائم بارداری و قاعدگی و حتی بیماری های دیگه شبیه به هم هستن. مثلا تهوع یا سرگیجه می تونه علت دیگه ای داشته باشه. فقط باید تا موعد قاعدگی تون صبر کنید و بعد آزمایش خون بدید بی بی چک هم اصلا استفاده نکنید چون خطا داره و فقط دچار سردرگمی میشین

1 Likes

مچکرم😘

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

سلام یعنی خانم حکیمی اصل علائم بعد از موعد پریودی که متوجه میشیم باردار هستیم اتفاق میوفته؟

بله عزیزم
البته ممکنه هیچ علائمی هم نداشته باشید تا آخر بارداری

درسته من هيچگونه علائمي ندارم هيچ اما ماه هاي قبل ك موقع پريوديم بود خيلي از علائم رخ ميداد ك فك ميكردم باردارم اما اين ماه ك باردار بودم هيچ گونه علائمي نداشتم هيچ فقط يه كوچلو پاهام دردميكرد

1 Likes

پس چجوریه که خانما میگن قبل از اینکه بفهمیم حامله ایم کمر درد و شکم درد داشتیم و به بوها حساس شده بودیم و …؟

ببراي بعضيا هست درسته ولي بازم نميتوني تشخيص بدي تا اينكه ازمايش بدي ومتوجه بشي بارداري ميتوني بگي اره علائما بخاطر بارداري بوده

2 Likes

اونا بعد از این که آزمایش میدن متوجه میشن اینا علائم بارداری بوده. بعضی ها هم همون علائم رو دارن اما پریود میشن عزیزم

1 Likes

ممنون از پاسختون خانم حکیمی بزرگوار🌷

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

1 Likes

خانم حکیمی سلام من دوشنبه موعدمه
تیر کشیدن سینه دارم و زیردلم تیر میکشه
یک هفته بعد از سونوی فولیکول هم درد لگن و درد کمر و شکم و پهلو هامم درد داشتم و یکی از پاهام درد میکرد، اینها علائم عفونت هست یانه؟

1 Likes

عزیزم لطفا سوال تون رو در گپ جدید بپرسید

1 Likes

گپ زدم ، ب نام علائم بارداری یا عفونت

الان میبینم عزیزم

1 Likes

ممنون ازشما😍

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.