احتمال تخمک گذاری و علایم تخمک گذاری

سلام ببخشید در مورد این موضوع صحبت کردم.من توی پست اولم در مورد قرص اورژانسی و بهم ریختگی قاعدگی صحبت کردم و حالا من این توی 3روز پریودم تموم شد از فرداش ازم کلی ترشحات سفید شفاف کشدار میومده هر روزم بیشتر میشه دیشب من با اینکه رفتم حموم ولی بازم ازهمون ترشح اومد من عفونت ندارم طی یک سال درمان شدم. دیشبم به بارداری اقدام کردم تا ده دقیقه از جام بلند نشدم ولی مقداری منی ازم خارج شد که اونم توی یه سایتی خودم که میگفت هیچ مشکلی نیست.به نظرتون این علائم تخمک گذاری هستش ؟ولی چرا از فردای پریود هی بیشتر شد غلیظ تر شد؟ ببخشید والا با روی شرمندگی که ازتون میپرسم. :disappointed_relieved:

عزیزم منم همیشه قبل وبعدپریودی ازم ترشحات میومد،شایدهم به تخمک گذاری ربط داره ولی قبل پری هم اینجورمیشدم،بابت اینکه منی ریخت بیرون اصلانگران نباشیدمنم اینجوربودم همممش میریخت ومیومدم اینجامینالیدم ولی خداروشکرربط نداشت

کیت تخمک گذاری بخرمتوجه میشی تخمکگداریت چه روزایی دیگه انقدرنگرانی نداره

ترشحات واس تخمک گذاریه دیگه عزیزم
فکر کنم هرچی میگذره غلیظ میشه یعنی از زمان تخمک گذاری دور میشه
شما یه روز درمیون اقدام داشته باش بدون استرس چون برات اصلا خوب نیست

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.