احتمال بارداری

سلام من هشت روز مونده به زمان پريودم ولي خيلي علائم بارداري دارم يعني ازين تعجب ميكنم كه چطور انقدر سريع اين علائم خودشو نشون داده حالت تهوع و گرفتگي زير شكم يبوست و ترشح از واژن همه اينارو دارم ديروز بيبي چك گذاشتم منفي بود البته ميدونم كه خيلي زود گذاشتم ولي يه خط خيلي خيلي كمرنگ و محو كه به زور ديده ميشد و ديدم به نظرتون من باردار هستم؟چون ميخواستم موهامو رنگ كنم الان به شك افتادم كه باردارم يا خير

عزیزم پیشنهاد می کنم این هشت روز رو هم صبر کنید تا در صورتی که تاخیر در قاعدگی داشتید آزمایش بتا بدید بی بی چک الان چیزی نشون نمی ده و پاسخ کاذب می ده

1 Likes

ممنون پس دست نگه دارم

به نظر من بهتره صبر کنید

اره اگ خط دوم ضعیف باشه بارداری عزیزم
منم همیطور بودم چهار روز قبل پریودیم تست دادم خط خیلی کم رنگ ک دکترم گف بارداری ضعی یک روز قبل پریودیمم ازمایش خون دادم و مثبت شد …یه روز قبل پریود اولی حالت تهوع رو دیدم…

1 Likes

سلام من ميخوام باردار بشم ولي نتيجه اي نديدم سونوگرافي رفتم گفت فوليكول بالغ ندارم ديگه نااميد شدم چيكار كنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.