احتمال بارداری بعد از آمپول اچ سی جی

سلام وقتتون بخیر. من 12 سیکلم که سونو انجام دادم با سه تا فولیکول بالغ 16 و 18 و 20 و روز 13 هم آمپول اچ سی جی زدم. از زمان آمپول تا امروز 16 روز میگذره و امروز موعدمه که فعلا پریود نشدم. اما بر اساس عجول بودن پنجشنبه و یکشنبه گذشته بی بی چک زدم منفی بود. آیا با وجود تزریق آمپول ممکنه لقاح دیر تشکیل شده باشه؟ یعنی منتظر باشم موعدم بگذره؟ یا اینکه نه اگه باردار باشم باید بی بی همون دو روز قیل هم مثبت میشده؟!!

1 Likes

سلام عزیزم
وقت شما هم به خیر
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
بی بی چک خطا داره و اصلا نمیشه به جوابش اطمینان کرد مخصوصا وقتی منفیه
فردا اگر پریود نشدین آزمایش بدید
انشالا که مثبت باشه

سلام عزیزم ممنونم. چون خیلی ها با زدن آمپول یک هفته قبل نشون داده و بی بی مثبت شده. گفتم نکنه من باردار نیستم

خواهش می کنم
نه بی بی چک معتبر نیست نگران نباشید

ممنونم

1 Likes

من این ماه زدم ولی پریود شدم اونم با لکه بینی

جدی؟!!! پس ممکنه منم باردار نباشم؟ امروز زیر دلم تیر می‌کشه و دولا میشم فشار میاد به دلم

منم زدم ولی فایده نداشت برام

عزیزم هر ماه احتمال 25 درصد بارداری هست با کمک این داروها هم احتمال بارداری بالا میره ولی صددر صد نیست عزیزم هنوزم نمیشه گفت ک باردارید یا نه بهتره فردا برید آزمایش تیتر بتا بدید تا مطمن شید

آره فک میکردم حاملم که نبودم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.