احتمال بارداری با پیشاب چقدره؟

سلام.خسته نباشید.من 5 آبان سقط داشتم.بعد سقط سونو دادم گفتن کمی بقایا مونده که با پریودی بعد دفع میشه آذر و دی هم پریود شدم سر موقع و لخته ازم دفع میشد.این ماه باید ۲۱ تا ۲۵ پریود میشدم.چون دوره ی من ۲۶ روز تا ۳۰ روزه هستش.ولی نشدم,جلوگیری طبیعی داشتم مطمئنم.اصلا با واژنم هیچگونه تماسی نداشته.عفونت قارچی دارم .یه بار بی بی چک زدم منفی بود.میخواستم ببینم عفونت باعث عقب افتادن پریودم شده؟یا از سقطم بوده؟یا ممکنه حامله باشم؟احتمال بارداری با پیشاب چقدر میتونه باشه؟ممنون میشم جواب بدید.

سلام عزیزم
سلامت باشید
متاسفم برای تجربه تلخی که داشتین
اولین کاری که باید انجام بدید آزمایش خون بارداری هست به دو دلیل: اول این که جلوگیری طبیعی درصد خطای زیادی داره و اصلا روش جلوگیری محسوب نمیشه. دوم این که برای دریافت آمپول پروژسترون باید آزمایش خون منفی رو به پزشک بدید. احتمال بارداری با پیشاب هم هست البته اگر قبلش انزالی صورت گرفته باشه. یعنی خود پیشاب اسپرم نداره اما اگر انزال صورت بگیره مقداری اسپرم توی مجرا می مونه و با پیشاب خارج میشه اگر بعد از انزال ادرار کنن اسپرم ها از بین میرن

بی بی چک اصلا دقیق نیست و نمیشه بهش اعتماد کرد، مخصوصا وقتی منفی باشه

عفونت ربطی به قاعدگی نداره این موارد می تونه باعث تاخیر در قاعدگی بشه:
تنبلی تخمدان
نامتعادل شدن هورمونها
بعضی از داروها
غده تیروئید
تنش و استرس
مصرف قرص های ضدبارداری
ورزش سنگین
تغییرات آب و هوا
مسافرت

اگه عفونت داری با سرکه سیب طبیعی کمی سرکه و اب باهم غاطی بکن بعد با سرنگ به خودت تزریق بکن البته چند شب بکن خوب خوب میشی من خودم وقتی عفونت شدیدا میگیرم اینکارو میکنم سریع خوب میشم

با عرق رازیانه یا خود رازیانه هم تنبلی تخمدان و هم نامنظمی پرویدخوب میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.