احتمال بارداری با وجود ورم زیر شکم

سلام، وقت همگی بخیر
من پریودام منظمه ولی تحت تاثیر شرایط محیطی سریع تغییر میکنه. سیکلم ۳۰،۳۱ روزه‌ست و معمولا پریودم ۷ ردز طول میکشه که دو روز آخر لکه بینیه در حد ۲،۳ تا لک. ۲۰ و ۲۱ مرداد رابطه بدون دخول داشتم. منی با واژنم برخورد نکرد ولی از همون موقع استرس داشتم که شاید هنگام استفاده از سرویس بهداشتی که شلنگ با واژنم برخورد داشت اسپرم روش بوده و وارد واژنم شده. اینم بگم ۱۶ مرداد پریودم تموم شد و این اتفاقات در روز های قبل از تخمک گذاریم رخ داد. آخرای مرداد حالتای تخمک گذاری رو داشتم. ۸ شهریور سر موعدم پریود شدم. ۷ روز بود و طبق معمول لخته و درد هم داشتم. از روزی که رابطه بدون دخول داشتم زیر شکمم و سمت چپ شکمم تورم داره به قدری که به خودم میگم حتما بارداری. الان ۴۰ روزه که این تورم هست اما من دردی احساس نمیکنم، حالت تهوع، تکرر ادرار و … هم ندارم. اما حس میکنم تپش قلب دارم البته قبلا هم قلبم جوری میزد که با هر ضربان شکمم هم تکون میخورد، دور نافم سفته و نبض داره و زیر نافم یه خط کمرنگ داره که نمیدونم اینا رو قبلا هم داشتم یا نه. من لاغرم. احتمال داره با وجود اینکه پریود شدم سر موعدم این تورم به خاطر بارداری باشه؟ کسی بوده که شرایط منو داشته باشه و فیبروم یا کیست بوده اما دردی نداشته؟

9 Likes

کسی نیست به من کمک کنه؟

نه عزیزم باردار نیسی
اگ هم باشی از الان شکمت بالا نمیاد که
پریودم ک شدی برو دکتر حتما چک بشی شاید کیست باشه

1 Likes

فکر نکنم توهم بارداری داری
شاید شکمم نفخ داره به همین راحتی

2 Likes

آخه سنیدم کیست درد به همراه داره. من دردی احساس نمیکنم

مگ بارداری ب این راحتیاس عزیزم
نیسی خیالت راحت

1 Likes

انگار برعکسه. هر کی تو اقدامه باردار نمیشه. ولی اونایی که بچه نمیخوان با گرده افشانی هم بچه دار میشن:woman_facepalming:t2:

1 Likes

سه سال لنگ در هواییم نمیشه خواهر من
با برخورد شلنگ مطمئن باش باردار نمیشی

6 Likes

والا :rofl::+1:

1 Likes

نه عزیزم امکان نداره استرس رو بذار کنار پریود میشی

قیافه شلنگه :expressionless::grin::sweat_smile:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

اگه بچه نخای با شلنگم میشه:rofl:حالا اگه بخاای …دهنت سرویسه

1 Likes

ان شاالله میشه گلم خدای ماهم بزرگه مطمئن باش :ok_hand::ok_hand:

1 Likes

اره ان شاءالله یه روزی قسمت هممون میشه:sparkles::blossom:

1 Likes

ان شاالله :pray::pray::pray::heart::heart::heart:

1 Likes

حق :clap::clap::clap:

1 Likes

ایشالا تو گپ های بارداری تک تک مون جمعمون جمع بشه

1 Likes

ان شاالله گلم :heart::heart:

1 Likes

سلام دوست عزیز
خیر امکان بارداری وجود نداره
بخاطر درد شکم و…بهتره به متخصص زنان مراجعه کنی تا علت اصلی مشخص بشه
منم گاهی پیش اومده که ضربان قلبم چون تند هست انگار توی شکمم هم همزمان نبض میزنه‌وتکون میخوره
واینکه بارداری تا چند ماه اول شکم نمیاری چون جنین اندازه خیلی کوچیکی داره…
إن شاءالله‌که سری بعد گپ بارداریت ببینم
:smiling_face_with_three_hearts::green_heart::yellow_heart::heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.