احادیث دینی برای نزدیکی

سلام. در این چند ماهی ک ازدواج کردم خیلی در مورد روابط زن و شوهری مطالعه کردم ولی بازم سردر گمم… در احادیث دینی اعات و روز هایی از هفته و ماه هست ک برای نزدیکی توصیه نمیشه. اینکه اینقدر به این موضوع توجه کنم دیوونه میشم. اخه مردا ک رو نمیشه حدس زد ک کی رابطه میخوان. بعدشم باید اول ببینیم چه موقع از روز و ماه هستیم… بعدم قصد بارداری داریم. از اون طرف محاسبه زمان تخمک گذاری هم هست. حتی گاهی یادم میره ببینم همسرم قبل از رابطه دوش گرفته یا نه… و بعدش دچار کمی عفونت میشم. این مسایل منو از رابطه زن و شوهری خسته کرده. جدا از اینکه خیلی مواقع ارگاسم هم نمیرسم

سلام عزیزم
بهتره اصلا در این موارد حساس نشید. از زندگی تون لذت ببرید.
این مواردی که توصیه شده الزامی برای اجرا نداره فقط گفتن بهتره انجام بشه. اگر نشد مشکلی نیست.
نیازی نیست حتما دوش بگیرن همین که برن دستشویی و ادرار کنن و ناحیه تناسلی رو بشورن کافیه
رعایت بهداشت خوبه اما بیش از حد هم حساس باشید هر دو خسته و دلزده میشید.
برای محاسبه زمان تخمک گذاری فقط کافیه از کیت و ماشین حساب استفاده کنید. اگر علائم تخمک گذاری هم دارید که چه بهتر از روی علائم راحت تر می تونید حدس بزنید.
اگر جنسیت براتون مهم نیست اصلا نیازی نیست زمان دقیق تخمک گذاری رو بدونید فقط کافیه بعد از پاک شدن یک شب درمیون نزدیکی داشته باشید

2 Likes

عزیزم روایات که برای نزدیکی نقل شده برای زمانیه که قصد اقدام به بچه دار شدن دارین نه برای هر نزدیکی…لازم نیس,که اینقد وسواس بخرج بدید روایاتی,که گفته شده بهتره که انجام بشه ولی اگه نشه هم الزامی نداره

1 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.