اتفاق ترسناک( ورود باردارها و اونایی که میترسن ممنوع)

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::joy::joy::joy::joy:

من باور دارم و شدیدا میترسم
این تاپیکو زدم و فرار کردم:expressionless:چند روز میترسیدم بیام بخونم:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

حرز بگیر تا همراهت باشه

من میترسمم ولی عین گاو هرچی زده باشه مراقب باش میرم میبینم :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

:joy: :rofl: :rofl:

1 Likes

همشو خوندم الانم دارم میترسم خدافظ :walking_woman:

1 Likes

:joy: ای بابا این که مطلب ترسناکی نبود .
بیشتر جنبه علمی توضیح میده .
حالا بیا به دقیقه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.:ghost: هووووووووووو
:rofl: :rofl:

1 Likes

ن کل گپو منظورمه :joy:

1 Likes

@DELBAR :face_with_head_bandage:پشم ریزون تر از خاطراتش نیستتتت

2 Likes

آها :joy::joy::joy: راستی به نفر دنبالت میگرده
.
.
.
.:ghost:
:joy::joy::joy:

1 Likes

من بعضی شباتوی خواب میدیدم یه نفربهم نزدیک میشه ومیخوادبهم دست بزنه ازخواب میپریدم وجیغ وحشتناک میکشیدم‌ زندگیم داشت ازهم می پاشید همش فکرمیکردم جنه،رفتم روانپزشک گفتن اختلال اضطراب داری وچنددوره قرص مصرف کردم الان حالم خوبه الحمدالله ،به نظرشمااگه جن بود باقرص خوردن من ازبدنم خارج می‌شد؟؟؟؟؟به خدا ایناهمش زاده ی ذهن خودمونه ، استرسهاوترسای زندگیمون به صورت های وحشتناک توی خواب سراغمون میان ،بعدما بیشتروبیشترمیترسیم وروزبه روزضعیف ترمی شیم …پس ازهیچ چی نترسین همه ش الکیه…

2 Likes

دخترم ۴ سالش بود شب بود ساعت ۹ ،داشت به اتاق خواب نگاه میکرد و میگفت من ؟بیام؟باشه الان میام :flushed:
خواست بره اتاق جیغ زدم نزاشتم بره :neutral_face:باز دو هفته گذشت باز شب شد به اتاق نگاه کرد گفت من ؟بیام ؟باشه باشه
خودمو خیس کرده بودم:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

4 Likes

بله گاهی هم ممکنه به این دلیل باشه اما نه همیشه گاهی خیلی ها تحت تاثیر دارو همین مسائل براشون پیش میاد. من یکی از دوستان به مقدار افسردگی داشت به دارو گرفت بعد خوردن آون دارو صدا های اضافه میشنید که قطع کرد خوب شد . اما کم پیش میاد که ساکنین به مجتمع همه با هم شاهد اتفاقات عجیب داخل یه ساختمان باشن.

2 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

بچه های ۳ یا۴ساله دوست خیالی زیاددارن توجه نکن:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

4 Likes

وای:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:بعدش چی شد؟

1 Likes

چرا خوندم:cry::cry::cry::cry::cry::cry:خیلی میترسم

1 Likes

نمیدونم من کلی گفتم ،چیزی که همه شاهدش باشن توهم نیست

1 Likes

:anguished::anguished::anguished::anguished::anguished::anguished:

1 Likes

بله درسته همیشه یه دلیل نمیتونه داشته باشه. :ok_hand::sparkling_heart::tulip:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.