ابجیا بیاین ببینین بی بی چکم‌مثبت؟؟

انشاالله که مال فردا صبت مثبت باشه عزیزم

ان شاالله عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

مرسی قشنگم ممنونم به سلامتی بغلش بگیری نینیتو:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::hugs::hugs::hugs::innocent::innocent::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات بشم بانوجان قربونت بشم:kissing_heart:
خیلییی ممنون

1 Likes

فدامداقشنگم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: قلبونت

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing::kissing::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing:

جووووووووون:sweat_smile:

1 Likes

فاطمه جون تو چیکار کردی ؟ موعدت کیه ؟

1 Likes

من موعدم دیروزبود یه کوچولوخونریزی داشتم رفتم دکتر گفتم لکه بینی دارم واسم آزمایش بارداری نوشت زهی خیال باطل ان شاءالله ماه بعدی خخخ ممنون گلم که به فکرمی ان شاءالله به سلامتی بغلش بگیری نینی گلتو عزیزم:heart::heart::heart::heart:

1 Likes

فدات قشنگم:heart::heart::heart:

انشاالله . من همیشه دعاگوت هستم . انشاالله خیلی زود نتیجه بگیری عزیزم

1 Likes

فدای دل مهربونت بشم گلم خداخیرت بده عزیزدلم:heart::heart::heart:

1 Likes

خيلي سخت معلومه عزيزم انشالله ك مثبته تا دو روز ديك نشدي برو ازمايش بدع

1 Likes

خدانکنه نفسییی

1 Likes

حالا فردا یه بی یی دیگ میزنم ببینم چجوری میشه مثبت بشه میرم آز اگ نشه ک هیچ

1 Likes

عزیزی گلم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

نفسییی بانوجان:heart_eyes::heart_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

انشالله ك مثبته عزيزم

منفی شد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.