آ یو آی امروز

سلام بچه ها خوبین کسی هست در مورد آ یو آی چیزی بدونه؟ من تو پروسه آ یو آی هستم،پریروز نزدیکی داشتم دیروز هم دکتر گفته بود بیا روز ۱۲ پریودم، عصر گفت زود برو آمپول hcg رو بزن بعد صبح امروز بیا آی یو آی منم یادم رفت بگم که پریروز نزدیکی داشتم دکتر موقع تزریق اسپرم گفت آزمایش شوهرت خوب نیست نمی‌دونم الان به خاطر نزدیکی چند روز پیش هست یا نه ؟ و اینکه برای آ یو آی استراحت لازمه؟ من کارهای روزمره ام رو انجام میدم. خیلی نگرانم انگاری الکی رفتم درسته اول خدا ولی چون هم آمپول رو فکر کنم دیر گفت بزنم هم دو روز قبل نزدیکی داشتیم. الان موندم کسب هست یه کمکی بکنه

7 Likes

سلام دوباره با دکترت مشورت کن
اسپرم خیلی مهمه
بعد ای یو ای باید استراحت کنید

1 Likes

الان مشورت دیگه فایده ای نداره گفت شوهرت بره دکتر ارولوژی خودش که قبلاً عملش کرده ، شوهرم چند بار تازگی ها آزمایش داده بود نرمال بود نمی‌دونم امروز چرا اینجوری نشون داده من گمونم به همون نزدیکی میره که تازه بوده.

2 Likes

پس توکل بخدا برید سمتش انشاالله که خیره

1 Likes

انشالله ولی شوهرم گفت من دیگه دکتر نمیرم گفت حرفش رو هم نزن این آخرین باره که رفتم .

1 Likes

درسته مردا مقاومت می‌کنند
امیدوارم که آنچه که خیر و صلاحت هست پیش بیاد برات و گپ بارداریت رو بزنی بزودی

1 Likes

هر چی صلاحه راستش خودمم خسته شدم دیگه میسپارم به خدا اگر صلاح بود میده چون من آی وی اف نمیتونم بکنم . آخرین مرحله همین آ یو آی بود که کردم.

1 Likes

الانم شوهرتو بساز و یک شب درمیان اقدام کن چنتا فولی داشتی

1 Likes

با چی بسازم؟ اصلا گرمی نمیخوره دکتر گفت از فردا شب یک در میان نزدیکی کن ،از شنبه هم شیاف بردار،دو تا تو چپ ۱۸,۱۷یکی راست ۱۹

4 Likes

@u919949 :green_heart::pray:آبجی میتونی راهنمایی کنی:kissing_heart::rose:

1 Likes

چهل روز سوره ی مریم ع و چهل روز زیارت عاشورا بخون و ۱۱۴ هزار بار بگو یا جواد الائمه ادرکنی هرچقدر طول کشید عیب نداره و نماز امام جوادع رو هم بخون و معجزه ی اینا که گفتم رو ببین
من پنج بار ازامام جوادع حاجت گرفتم ایشون زود حاجات دنیوی رو میدند
باردارشدی که میشی منم دعا کن که یه خونه ی مناسب تو پاییز گیرم بیاد تو تهران و این قیمت‌های نجومی
دعات میکنم
خیره انشاالله

2 Likes

انشالله به حق شهید این ماه شما هم صاحب خونه ای که میخوای بشی ، منم فرزند سالم و صالح دار بشم.

2 Likes

انشاالله
من همیشه امید دارم به فضل خدا واهل بیت تو زندگیم به همه هم سفارش کردم

1 Likes

خب میگم که گوشت گرم بده
دمنوش اویشن و نبات بده
فلفل سیاه دانه درسته قورت بدین
ویتامینا ای و ث و دی و ال کارنیتین بده

1 Likes

منم اول خدا بعد از ائمه و اهل بیت می‌خوام هر کسی هر حاجتی داره برآورده بشه

1 Likes

بابا مگه میخوره خیلی اذیت می‌کنه چند ماهه ویتامین‌ سی و ای گرفتم گذاشتم بخوره هر روز یه بهانه ای میاره ، از بچه بدتره

2 Likes

باید همکاری کنه و راضی بشه تانتیجه ی درست بگیرید

1 Likes

فولی هات خوبن عزیزم
فقط اصلا و ابدا استرس نداشته باش
از این به بعدم یه شب در میون نزدیکی کن
به شوهرت چیزای مقوی و گرمی بده بخوره حسابی
خودت ولی متعادل بخور
زیاد فعالیت نکن ولی زیادم نخواب تا خونرسانی به رحم انجام بشه
ان شاالله این ماه گپ بارداریتو میزنی گلم

1 Likes

عزیزم امکان داره که به خاطر نزدیکی مقدار اسپرم کم شده باشه ولی دیگه فکرشو نکن سعی کن انرژی داشته باشی بعدم دکتر و دیدی بهش بگو که رابطه داشتین. باید بهتون می‌گفت که چند روز رابطه نداشته باشین . حالا فقط دو سه روز بعدش حداقل سعی کن بیشتر استراحت کنی و بار سنگین بلند نکنی و اینا ان شالله که بگیره برات عزیزم:pray::kissing_heart:

1 Likes

مرسی عزیزم از تگت آره توضیح میدم:heart:

چون خودم ۲ بار iui کردم :grin::wink:

@Nirvana

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.