آ یو آی آمپول تخمک گذاری

سلام خانمها صبحتون بخیر کسی هست اینجا آ یو آی کرده باشه؟ پروسه رو میگم ببینین درست بوده من فکر میکنم دکتر الکی پول گرفت ازم چون برای من از روز 3 پریود قرص کلومیفن داد هر روز 3 تا بعد گفته بود روز 7 و 9 و 11 آمپول سینال اف بزنم دور ناف ، روز 12 گفته بود بیا مطب سونو من روز 12 رفتم مطب سونو کرد فولیکول مت راستم 19 و چپم 18.5 و 17 بود عصر بود بهم گفت زود برو آمپول تخمک گذاری بزن فردا صبح بیا بیمارستان آ یو آی ، اخه مگه نباید بعد آمپول 36 ساعت بگذره از روش بعد آ یو آی کنه؟ مال من 24 ساعت هم نشد .

2 Likes

معمولش اینه ۳۶ ساعت بگذره هر دکتری روش خودشو داره گلم نگران نباش
استرس بیشتر از زمان اون امپول باعث میشه لانه گزینی انجام نشه پس فقط به خدا توکل کن و به خودت انید بده ان شاالله که مثبتی
فولی هات هم خیلی خوبن

2 Likes

آره عزیزم توکل به خدا ولی طرف چپم به خاطر حاملگی خارج از رحمی که سال 99 داشتم انتهاش بسته است تو عکس رنگی گفت پارسال، البته دکتر رادیولوژی گفت بهم ما این مایع رو که میزنیم تو عکس رنگی شاید لوله رو باز کنه برات، یعنی دو تا هیچی میمونه فقط سمت راست یدونه . انشالله خدا صحیح و سالمش رو به همه بده منم بین اونها.

1 Likes

خب همون یه دونه میشه نطفه دیگه میچسبه به دلت
توکل کن به خدا
عکس رنگی هم فشارش زیاد باشه مایع شاید باز کرده لولتو

1 Likes

چی بگم هر چی صلاحه انقدر استرس دارم معده ام داغونه از بس اسید ترشح میکنه از ترسم هم قرص نمیتونم بخورم فردا میرم دکتر گوارش ببینم چی میگه واسه این ریفلاکس خیلی میترسم

1 Likes

همش بخاطر استرسه گلم‌
اروم باشی مشکل معدتم حل میشه مطمئن باش
اولین باره آی یو ای میکنی؟ مشکلت چیه؟

1 Likes

بله اولین بارم بود والا 5 ساله نازایی ثانویه دارم پیارسال هم یه خارج رحمی شد دیگه نمیدونم روز آ یو آی دکتر گفت آزمایش اسپرم شوهرت خوب نیست قبلش همش خوب بود هیچی نمیگفت از شانس اونروز بد شد شوهرم 4 سال پیش عمل واریکوسل کرد گفتن از اونه حل میشه عمل کنه اما نشد . دیگه نمیدونم

1 Likes

بچه داری گلم؟ ای یو ای واسه اسپرم کم تحرک و ضعیف جواب میده چون تو ازمایشگاه اسپرمای مریضو جدا میکنن و سالم و قوی هاشو تزریق میکنن

2 Likes

بله یه دختر 8 ساله دارم گفتم سنم داره میره بالا یکی بیارم 34 سالمه توکل به خدا

2 Likes

ان شاالله این ماه یه همبازی خوشگل واسه دخترت میاری عزیزم توکل بر خدا
خدا گل دخترتم برات نگه داره

1 Likes

پروسه iui درسته

چرا استرس میگیری روش دکترت

مثل دکترای دیگه هس ناراحت نباش الکی هم پول نگرفته

بنظرم فکرای مثبت کن اینا رو از ذهنت دور کن تازه iui کردی

بیخیال باش بزار قشنگ لانه گزینی کنی

استرس سم برات بعدم نزدیکی هم داشته باش یک شب در میون

@sh8494

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.