آی خدا دلگیرم ازت، آی زندگی....

شوهرم بیماره یه مریضیه لاعلاج که درمانی نداره، هر روز و هر روزم داره بدتر میشه، دلم خونه، چه کنم
امشب تو مراسم شب شهادتی اونقدر اشک ریخته و گریه کرده که از حال رفته، و بردنش بیمارستان،
تا کی این مصیبت ادامه داره، تا کی هی باید ساهد صعفش و پیشرفت بیماری باشیم،
این همه نوکری اهل بیت، جواب نداره…

3 Likes

ابجی چه بیماری داره ؟؟؟ انشالله که خدای مهربون سایه شو از سرتون کم نکنه نا امید نباش سرنماز دعا کن از ته دل گلایه نکن خدا بی جواب نمیزارتت نا امیدی اغاز همه بیماری هاست شوهرتم بگو خودشو نبازه کاری نیست که خدا درستش نکنه

پناه جون کشنده نیس، آزار دهنده اس
با پیشرفتی که داره اذیتش میکنه

ای وای چقدر بد. انشالله اهل بیت و خدا کمکت کنن و زودتر شوهرت خوب بشه .توکل به خدا

عزیزم خیلی متاسفم انشالله بحق امام رضاشفاپیداکنن خیلی ناراحت شدم

انشاالله خدا بهشون سلامتي بده و به حق همين روز ، به حق همين امامي كه در جووني ايشون را شهيد كردند خداوند حاجت دلتون را بده.

1 Likes

امیدتون به خدا باشه عزیزم ما هم برای سلامتی ایشون هر روز دعا می کنیم انشالا که بهبود پیدا کنن :rose::pray:
روحیه بدید بهشون چون معجزه میکنه

2 Likes

عزیزم خیلی ناراحت شدم
تحت درمانن؟
من الان دارم دارم نوحه گوش میدم و براش دعا کردم
انشاالله به حرمت خون امام جواد علیه السلام شفا پیدا کنن به زودی.
نا امید نباشید خدا بزرگه.

عزیزم مریضی یکی امتحانات الهیه برای پاک شدن اهل بیت.خدا هرکی رو که بیشتر دوست داره بیشتر امتحان میکنه. صبور باشید انشالله خدا همسرتون رو شفا بده

1 Likes

وقتی دیشب پای اشک و گریه و التماس تو جلسه ی شب شهادتی امام جواد تاز حال رفته، مرذده به این بزرگی… دیگه عنان تاز کف‌بریدم
کاش یکم نگاهمومن کنن، ۶ سال تحمل کافیه، یه معجزه ای.‌یه پدرمانی، یه راهکاری… حدالقل جلوی پیشرفتش گرفته بشه،
کا خیلسی غمگینیم
برای حال دلمون دعا کنینن…

۶سال؟؟؟؟اینکه چیزی نیست خواهر… مادربزرگ بیچاره من نصف عمرش تو بستر مریضی بود و زمین گیر.کارهاش رو دیگرون انجام میدادن اصلا نمیتونست تکون بخوره برو خدا رو شکر کن خداقل پا ب پاتون داره زندگی میکنه

عزیزم ایشالا به حق فاطمه ی زهرا شفا پیدا کنه.

1 Likes

عزیزم انشالله به حق ۱۴معصوم شفاپیداکنه.

عزیزم ميفهممت،آدم آب میشه :pensive::pensive::pensive: به حق امشب انشاءالله شفا پيدا کنند ،سوره یاسین زیاد بخون وسوره حمد70مرتبه

1 Likes

توکلت به خدا باشه عزیزم ان شاالله همسرتون به سلامتی کامل برسه براشون دعا میکنیم

1 Likes

عزیزم یه چیز مهم هست که هیچ وقت فراموش نکنید اونم قدرت فکر خودتونه وقتی باور داشته باشید بیماریتون علاج پیدا میکنه حتما همینطور میشه خیلیها سرطان رو همینطوری باهاش مقابله کردن.
روحیه بالا و فکر خوب خیلی تاثیر داره با گریه کردن چیزی درست نمیشه سعی کنید هم شما و هم همسرتون روحیتون رو ببرید بالا باور کنید بیماری یواش یواش فراموش میشه.

1 Likes

راستی هیچ وقت از خدا دلگیر نباشید خدا هیچ وقت بد بندشو نمیخواد.

1 Likes

زیبا گفتی دوست خدای مهربون بیشتر از همه میدونه چی به نفعمونه شاید برای شما امتحانی باشه واقعن دنیا سرای ازمایش است سعی کن راضی باشی و دعا کن که شوهرت بهتر بشه ما هم دعات میکنیم ابجی

4 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.