آیا کسی هست ک قبل و بعد خواب حتماباید شوهرشون ماساژبده؟

من ک خیلی معتاد ماساژ هستم، قبل خواب، بدخواب، قبل غذا، بعد غذا، قبل حمام، بعد حمام، موقع سردرد، موقع مهمانی، موقع فیلم نگاه کردن، حداقل یک ساعت قبل خواب رو تخت هستم تا همسرم ایقد ماساژ بده تا بی حس بشه بدنم تا بخوابم

سلام
خب چرا بخاطر حس خوشایندشه یا عادت دارین از قبل ی مشکلی دارین…؟

قرص آهن بخور

خانمها تحویل بگیرن ماساژ پیش کششون…تو این زمونه کدوم خانمی حوصله ماساژ دادن داره

اره خیلی حس خوبی، آرامش بخش

1 Likes

چ ربطی ب قرص آهن داره😥

سلام …من کاملا برعکس قبل از خواب باید همسرمو ماساژ بدم عادت کرده بعضی وقتا ک خیلی خستم خودمو ب خواب میزنم ک نگه ماساژ

یکبار امتحانش کن خیلی عالی، :joy:

خدا نگه داره این همسر شمارو عجب حوصله ای داره :joy:

1 Likes

منم بهش میگم من زور ندارم😉

خب اگر یه سر احساس می‌کنی یکی باید ماساژت بده کمبود آهن داری… قرص آهن احساس خستگی و بی‌حالی رو خوب میکنه

1 Likes

منم میگم حاملم دیگه نمیتونم بعد میگه اصلا تو منو دوش ندالی ک ماشاژم نمیدی تا منم دلم ب رحم بیاد :smile:

3 Likes

:grin:از دست این مردا چقدر خودشون رو واسه ما لوس میکنن ماهم که دل رحم!

1 Likes

منم تا بهم میگ یکم تو منو ماساژ بده میگم من مچ دستم ضعیف🤣

سلام من ماساژ دوست ندارم شوهرم گاهی خسته م به زور ماساژ میده

شوهر من ورزشکاره واقعا زور ندارم عضلاتش سفته خب بعدم خودش دوره ماساژ دیده،بهش میگم برو ماساژور بگیر من که حرفه اي نیستم😜

اره هم من شوهرموماساژ میدم هم اون عالیه خیلی خوبه

من تا وقتی دختر خونه پدرم بودم تو پر قو ب رگ شدم اگر شبی موهام و پشتم رو نمیمالیدن خواب نمیرفتم اما از وقتی رفتم خونه شوهر همه این ناز کردنا تموم شد. همسرم اصلا خ شش نمیاد زن خودشو لوس کنه. اخلاق خشک و نظامی گری داره. :pensive::pensive::pensive:

5 Likes

اخی :slightly_frowning_face: چه بد

آخی ⁦ :frowning:️⁩

منم ناز میکردم تمام عمرم، منتها هیچ وقت کسی محل نداده :joy:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.