آیا من باردارم؟ اشتهام باز شده

سلام من سومین ماه اقدامم باید ۱۱م یا ۱۲م پریود میشدم ولی تا حالا نشدم یبوستم دارم ولی چیز دیگه ای از درد یا چیزی احساس نمیکنم ولی احساس میکنم اشتهام باز شده فقط بنظر شما حامله م؟

سلام عزیزم انشاالله که باردار هستی .
بی بی بذار یا آزمایش بده چرا ایقد به خودت استرس میدی

1 Likes

آخه میگن یک هفته بعد از پریودی همش گذاشتم دوشنبه چک کنم چون چند روز پیش چک کردم منفی زد

1 Likes

اگه باردارباشی یه روزبعدموعدپریودتم بیبی چک نشون میده

انشاالله که باردار باشی برای بعضی افراد بیبی نشون میده بعد یکی دوروز برای بعضی افراد تا یک هفته طول می‌کشه ولی آزمایش خون نشون میده انشاالله به حق همین اذون که حامله باشی عزیزم و زودتری خبرای خوش بشنویم از شما

1 Likes

واقعا؟

ایشاله ۷ سال ازدواج کردم احساس میکنم یکم دیر شد شوهرم راصی نمیشد دیگه قول بعد عید حالا منم منتطر همش دارم تمام بدنم آنالیز میکنم تغییر کردم نکردم حامله م نیستم؟هی میگم کاش زودتر دوشنبه بیاد

مرسی لطف دارید ایشاله،شما هم باردارید؟

انشاالله که هستی استرس نده به خودت آبجی حتما یه آزمایش بده خودت از این نگرانی دربیار

1 Likes

ممنون آبجی جون من روز دوم پریودی هستم منتظرم پاک شدم برم واسه عکس رنگی

شوهرم میگه بیخیال آزمایش نمیخواد حامله باشی مشخص میشه

عکس رنگی برا چیه؟

واااااا عزیز واسه خودت میگم میگم استرس نداشته باشی چون انشاالله باردار باشی بده برات استرس نمی‌خواد به اقات بگی برو یه آزمایش بده انشاالله جوابش مثبت بود بعد یه شیرینی حسابی ازش میگیری

واسه وضعیت رحم و لوله ها ببینم باز هستن یا نه آخه من ۸ ماه اقدام هستم بی نتیجه😢

ببخشید ازمایشش چطوری؟یعنی اول برم دکتر بنویسه بعد برم ازمایش؟یا برم ازمایشگاه انجام میدن؟بعد چقد طول میکشه جواب بدن؟

خیلی حساس نباش روو بدنت
خودش یه جوری شروع میشه که باهمیشه متفاوته

1 Likes

اخی عزیزم ایشاله نتیجه بگیری زودتر چندسالت؟چند سال ازدواج کردی؟

اره شوهرمم میگه بیخیال کم حرفشو بزن بلاخره معلوم میشه ولی خودم کنجکاوم😑

1 Likes

بنظرتون فردا چک کنم جواب درست میده؟بی بی چک ایرانی خریدم میگن خارجیش خوبه برم بخرم یا فرقی نداره؟

هیچ فرقی نداره باهم نگران نباش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.