آیا من باردارم؟🙄

سلام دوستان من اقدام به بارداری داشتم و دو سه روز بعد از اقدام متوجه لک بینی شدم که اصلا شبیه به پریودی هام نبود هم روشن بود رنگش هم اینکه کم بود الان اگه لک بینی رو حساب نکنم سی ام باید پریود میشدم باید الان برم ازمایش یا لک بینی رو باید پریود حساب کنم و صبر کنم تا شانزدهم؟ میشه کمکم کنید؟

1 Likes

موعدت چندم بود ؟ لکه بینی تو موعد پریودت بود؟

نه عزیز موعد پریود سی ام بود من تقریبا روز ۱۳ لک دیدم یعنی همون روزای تخم گذاریم نهم مرداد پاک شده بودم که ۱۹ لک دیدم

خب یه بیبی چک بزن

پریودت همیشه منظمه ؟

بله بی بی چک الان میگن نشون نمیده گفتم ببینم برم ازمایش خون؟ یا هزینه اضافی میشه نمیدونم باید چیکار کنم

سلام :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth: منم لکه بینی داشتم
چرا همه این ماه لکه بینی دارن

1 Likes

واقعا حالا شما چیکار کردی موعد پریودت شده؟

1 Likes

مگه نمیگی از موعدت گذشته
نشون میده .حالا میخوای چند روز دیگه هم صبر کن

خب الان تو دو راهی ام که باید لک بینی رو نادیده بگیرم و تست بزنم یا لک بینی رو پریود حساب کنم صبر کنم تا موعدش امروز هم ترشحات بی رنگ و بی بو دارم مثل آب هی احساس میکنم پریود شدم ولی خون نیست

1 Likes

من ۸ روز قبل موعد دیدم امروز موعدمه فعلا کاری نکردم

دقیقا منم:face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:

من یازده روز قبل موعد بود و سی ام موعد پریودی

اخه لکه بینی وسط سیکلت بود . پریود حساب نمیشه
به نظرم چند روز صبر کن بیبی چک بزن . بعد برو دکتر

از ماما بهداشت پرسیده بودم بهم گفت اگه بارداری بالا ۴۰‌روز باشه بی بی چک نشون میده یعنی تقریبا شش هفته باشی به خاطر همین گیج شدم

1 Likes

دقیقا همین سوال منم بود :neutral_face:
منم لک داشتم

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:فکر کنم خودمون یک گروه تشکیل بدیم همه لکه بینی دار ها

2 Likes

سینه هام سنگین شدن احساس ضعف دارم و کسلم گفتم فردا برم آزمایش خونه اگه منفی باشه حس بدیه

1 Likes

لکه دار ها وسط سیکل :joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.