آیا ممکنه در یک سیکل 2 بار تخمک گذاری انجام بشه؟

سلام دوستان. من این ماه کیت تخمک گذاری استفاده کردم روز 13 سیکل دوتا خط پررنگافتاد و روز بعدش خط دوم ککمرنگ شد ولی دیروز که روز 18 سیکلم بود دوباره دوتا خط تقریبا همسان افتاد. یعنی ممکنه در یک سیکل 2 بار تخمک گذاری انجام شده باشه؟

تنبلی تخمدان دارید یا داروی خاصی استفاده می کنید؟

دارو که استفاده نمی کنم منتهی تنبلی رو نمیدونم . اگ تنبلی داشته باشم باید چه علایمب داشته باشم؟

قاعدگی های نامنظم، موهای زاید، آکنه، چاقی و …

البته ممکنه تنبلی تخمدان هم داشته باشید و هیچ علامت مشخصی وجود نداشته باشه

بهتره در اواسط دوره اتون یه سونوگرافی انجام بدید

هیچکدوم از این مشکلات رو ندارم. اواسط سال قبل که برای مراقبت های قبل از اقدام سونو دادم دکتر گفت تعداد و سایز فولیکول هات خوبه. منتهی برای تعیین جنسیت که صحبت کردم قرص لتروزول داد. الان دیگه 4 ماهه که اون قرصا رو نخوردم. ممکنه هنوز اثر اونا باشه؟

من یه جا خوندم تو پنج درصد خانمها ممکنه دوبار تخمک گذاری کنن بازم حنا جان بهتر ميدونن

به نظر من ضرر نداره دوباره سونو بدید

من این علائم دارم ولی روز سیزده پریودیم دکتر رفتم فولیکولم سایزش 21 بود یعنی تنبلی داشته باشی فولکلور رشد میکنه؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.