آیا مصرف قرص لووتیروکسین موجب تاخیر قاعدگی میشه؟

سلام دوستان.من چندروزه به خاطر کم کاری تیرویید لووتیروکسین سدیم یک دهم می خورم.باید امروز یا دیروز پریود میشدم.الانم علایمشو دارم ولی نمیشم، یعنی از عوارضش تغییر تاریخ پریودیه؟ ممنون

سلام عزیزم
فکر نمی کنم از عوارض این دارو باشه
عوارض: سردرد، لرزش، عصبی شدن، تحریک پذیری، کم خوابی و مشکلات خواب، ضعف عضلانی، تعریق و عدم تحمل گرما، گرگرفتگی، تب، تهوع، استفراغ، ناراحتی معده، اسهال، کاهش وزن، افزایش اشتها، درد سینه، تپش قلب و ضربان قلب تند یا غیر طبیعی

دو سه روز دیگه صبر کنید بعد آزمایش بدید انشالا که مثبت باشه

ممنونم خانم حکیمی جان.

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

نه ربطي نداره من يه دوساله ميخورم

ممنون

ایشالا حامله ای الهام جان :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

مرسی رابی جونم.ولی خیلی عجیب غریبه.پادرد دارم و تمام علایمی که همیشه روز پریود شدنم دارم…ولی پریود هنوز نشدم.همیشه دوروز قبل از پریودی لکه می بینم،الان نمی بینم…اصلا چیز عجیبی شده.برا همین خیلی شک دارم … می گم نکنه عوارض این قرصه است،،

1 Likes

به دلت بد راه نده اگه تا فردا خوب نشد شنبه برو دکتر خیالت راحت شه :heart_eyes::heart_eyes:

دکتر گفته تست بدم…bhcg … رابی یه خورده صبرمی کنم بعدا می دم…چون باید اون ازمایش تیروییدمم مجددا بدم اگه باردار باشم. پس اندکی صبر می کنیم :innocent: :kissing_heart::kissing_heart: مر سی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

افرین دختر خوب
صبر از همه چی بهتره :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

اگر حامله نباشی تاخیر در پریودت مال همون کم کاری تیروییده.
کم کاری تیرویید باعث تاخیر در پریود میشه.
قرصاتو ادامه بده.

بله ولی از ماه قبل کم کم داشتم تنظیم می شدم.یه دفه چهل روز شد.ماه قبل سی و شش روزه بودم.و می دونستم این ماه کمتر میشه و تنظیم میشه …حالا نمی دونم داره چه اتفاقی میفته… ممنون

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.