آیا لکه بینی لانه گزینی برای همه یکسان است

سلام خانم حکیمی عزیز میخواستم بدونم لکه بینی لانه گزینی واسه همه ی خانمای ک برا بارداری اقدام کردن اتفاق میفته؟امکان داره خانمی باردار باشه و هیچ علائمی نداشته باشه؟

طیبه جان نه برای همه اتفاق نمیفته بدن با بدن فرق داره حتی علایم دیگر هم امکان داره در بعضی افراد نمایان بشه در بعضی دیگه اصلا نداشته باشند تا زمان عقب افتادن پریودی بعد مشخص بشه باردار هستند

1 Likes

پس استرس نداشته باش و دنبال علایم نباش چون امکان داره باردار باشی و علایم نداشته باشی استرس میگیری برات خوب نیست گلم

خانم حکیمی چکار کنم ک ب این مسئله فکر نکنم یا حداقل یکم بیخیال باشم خیلی دارم اذیت میشم خواب و خوراک ندارم تا بیستم باید صبر کنم.من دوسال و نیمه تحت درمانم این ماه دکترم گفت شرایطم خیلی خوبه بخاطر همین روزی ده بار تقویم نگاه میکنم شبا خواب ندارم دیگه دارم روانی میشم خصوصا اینکه همسرم شیفت شب هستن تنهام کسی رو هم ندارم اینجا ک خودمو سرگرم کنم

عزیز اگر خونه پدرتون نزدیک هست برید اونجا آخه همه چی دست خودت هست بهترین کار سرگرم کردن خودت هست رفتن به کلاس یا ورزش یا کار خونه البته کار سنگین نه و خودت خسته کنی یه جوری سرگرم کن خودتو کتابی که علاقه داری بخون مثل رمان یا تماشا تلویزیون چون هرچه فکر کنی بیشتر عصبی میشی و استرس بهت وارد میشه

زهره جان من تهرانم خونوادم خرم اباد زندگی میکنن هیچکسی رو ندارم حتی یه نفر تلوزیونم از بس میگن آلزایمر میاره نگاه نکنید نگاه نمیکنم خواستم برم کلاس خیاطی همسرم گفت شاید باردار باشی فعلا نرو واقعا کلافه ام

1 Likes

سلام عزیزم زهره جان کاملا درست شما رو راهنمایی کردن. باید کارهای مورد علاقه خودتون رو انجام بدید، تماشای تلویزیون هم به اندازه متعادل هیچ اشکالی نداره. جدول حل کنید که برای ذهن بسیار مفیده. کتاب خوندن بسیار مفیده، درباره روانشناسی کودک خیلی باید مطالعه کنید تا برای تربیت درست کودک آماده باشید. ورزش منظم رو همیشه در برنامه زندگی تون داشته باشید و فراموش نکنید که به اندازه غذا خوردن برای بدن لازم و ضروریه. مادر شدن کار سختی نیست، مادر آگاه و خوب بودن کار بسیار دشواریه. بهتره از این فرصتی که دارید استفاده کنید.

1 Likes

ممنونم چشم سعی خودمو میکنم امیدوارم ک بتونم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
حتما می تونید طیبه جان :blush::muscle::muscle:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.