آیا لازمه همسرم آزمایش اسپرم بده؟

سلام من ازدواج دوم هستم یعنی از همسر سابقم به علت اعتیاد بعد از یک سال و نیم جدا شدم البته من یک سال اخر رو به دلیل استرس زیاد پریود نمیشدم و بعد از سه ماه جدایی با سقط بچه ای که نمیدونستم وجود داره مواجهه شدم و موقع سقط بچه پنج ماهه بود و کورتاژ شدم…و بعد از دوسال ازدواج کردم و الان چهار ساله با همسر دومم که تا حالا سابقه ازدواج ندارن زندگی میکنم…برادر شوهرام بزرگه بعد از ۱۰ سال بچه دار شده و دومی بعد از ۱۲ سال هنوز بچه ندارن…من الان ماهه سوم اقدام هستم و ۲۳ تیر موعدمه میخاستم ببینم اگه این ماه هم باردار نشدم ایا لازمه همسرم ازمایش بده و اینکه ایا اون سقطی که من داشتم برای بارداریم مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

2 Likes

راستی الان ۲۵ سالمه و همسرم ۳۳ سال

1 Likes

سلام عزیزم
اگر آزمایش بدن که خیلی بهتره حتی اگر سابقه خانوادگی رو هم درنظر نگیریم بهتره زودتر آزمایش بدن تا زمان از دست نره.
سقط ممکنه باعث چسبندگی بشه. شما هم باید یه سری آزمایش و سونوگرافی انجام بدید تا اگر خدایی نکرده چسبندگی یا مشکل دیگه ای هست زودتر درمان بشه. نگران نباشید و با خیال راحت اقدام کنید تا زودتر نتیجه بگیرید

1 Likes

ممنون ازتون به دکتر این موضوعاتو بگم خودش میدونه چه ازمایش هایی رو برامون بنویسه؟

1 Likes

بله عزیزم می نویسه

1 Likes

ممنون که وقت گذاشتید

2 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.