آیا قرص لتروزول فقط با آمپول تاثیر گذاره؟

سلام دوستان
۱ سوال داشتم
من ماه قبل برای اولین بار قرص لتروزول مصرف کردم,دکترم گفت روز ۱۲ تا ۱۴ ام دوره ات بیاد سونو برای تعیین وضعیت تخمکات
متاسفانه نتونستم برم برای سونو
میخواستم ببینم ایا قرص ممکنه اثر گذار باشه یا فقط با آمپول موثره?
ممنون

فکر کنم بستگی به نظر دکترت داره
چون منم ماه قبل لتروزول خوردم اما آمپول نزدم

من سونو رفتم گفت تخمکات خوبه ولی نگفت نیاز به آمپول دارم

آهان
من فکر کردم اگه تخمکها خوب باشه حتما میگن امپول بزنم
مرسی از جواباتون

ایشالا جواب میده زودی مامان میشی
منم به آرزوم برسم یه نی نی داشته باشم

انشاالله عزیزم

سونو رو برای این مینویسن ببینن با مصرف قرص تخمک ها توی چه وضعیتی هستن و به سایز مناسب رسیدن یا نه،اگر تخمک مناسب داشته باشی آمپول میزنن که طی یکی دو روز آزاد بشه و لقاح صورت بگیره،ولی بدون آمپول معلوم نیست کی آزاد بشه از تخمدان،اما امکان بارداری هست

1 Likes

ممنون از توضیحاتتون باران جان
من این ماه که قرص رو استفاده کردم نشد دکتر برم برای سونو ولی اقدام کردم
الان دو روزه پریودم عقب افتاده اما چون بعضی مواقع ۴ روز عقب انداختم بعد پریود شدم هنوز بی بی چک نزدم
خواستم ببینم امیدوار باشم یا نه
با اینکه علائم پریودیم داره میاد ولی بازم دلم رو خوش کردم

نا امید نباش گلم،هرچیزی امکان داره منم فقط قرص خوردم و نتونستم سونو برم و آمپول بزنم اما باردار شدم،چند روز دیگه صبر کن و بعدش آزمایش بده چون دقیق تره،احتمال خطا شاید توی بیبی چک باشه

انشاالله که باردار باشی عزیزم،اگر هم نبودی نا امید نباش توی اقدام که باشی پریودی عقب جلو میشه

مرسی از امیدواریت باران جان
از فروردین تو اقدامم که هنوز باردار نشدم
تنبلی تخمدان هم دارم
از آذر ماه روزی ۳ تا متفورمین میخورم و ماه قبل هم دکترم لتروزول رو هم اضافه کرد
توکل بخدا
حکمتی داره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.