آیا شما با انجام تست باکرگی پیش از ازدواج موافقید؟

نظرات و تجربیات شما:
سلام من خودم ماما هستم و تا قبل از موردی که برام پیش اومد و همایش در این زمینه شرکت کنم فک میکردم که هر دختری باید قبل از ازدواج تست باکرگی رو انجام بده
یه خواستگار داشتم که شرایطش با شرایط من میخوند…خونواده ها اومدن و صحبت کردن…اما فرهنگ دو تا شهر متفاوت رو داشتیم…فردای شب خواستگاری مادر و خواهر اون آقا اومدن خونمون و من با توجه به اینکه همچین رسمی نداشتیم فکر میکردم میخوان درباره مراسم و اینا صحبت کنن…اما مامان پسره بمن گفت روسری تو دربیار لباستو دربیار…و این خیلی حس بدی برای من داشت…فک میکردم دو تا آدم تحصیل کرده با شرایط اجتماعی خوب میخوان باهم تشکیل خانواده بدن…فک نمیکردم تو این دوره زمونه دیدن موی دختر اینقد مهم باشه براشون

من بعد از اون جلسه خیلی حالم بد شد…و همش این تصور توی ذهنم میومد که مامانش و خواهرش منو به زور میبرن برای معاینه هایمن…وای برام یه کابوس شده بود…
والان بعد از گذشت چند ماه هنوز وقتی اسم خواستگار که میاد و اینکه میگن میایم دخترتونو ببینیم باعث میشه یه عالم استرس عصبی بهم وارد شه و بیخیال ازدواج بشم
دوتا کلمه ای که گفتن روسریتو لباستو دربیار اونقد رو روحیه من تاثیر گذاشته که دیگه هیچوقت به معاینه هایمن حتی برای گواهی دادن فکر نمیکنم…

نظر شما:
بنظر من آدمها شاید بتونن بقیه رو گول بزنن ولی خودشونو که نمیتونن گول بزنن، من موافقم بخاطر اینکه خیلی چیزا ثابت میشه نمیخوام شعار بدم بگم پاکدامنی و عفت ولی تو بعضی مواقع خیلی کمک میکنه، من خودم این تست رو دادم برای اینکه خیلی در ضمه اتهام بود و الان خیلی خوشحالم که یک تو دهنی بود

نظر شما:
من خودم رفتم انجام دادم بدون اینکه خانواده همسرم ازم بخوان. ولی درکل خوبه چون مدل پرده رو تشخیص میدن و ی سری پرده ها موقع دخول درد داره ک باید حتما ژل های روان کننده استفاده باشه. درکل خوبه ادم اگاهی داشته باشه والکی ب خودش استرس نده و با شناخت وارد زفاف بشه

نظر شما:
چون من یک واژینیسموس بودم و برای دخول ب مشکل خوردم و با راهنمایی و تجویز پزشک زنان با استفاده از دیلاتور اقدام کردم با اینکه همسرم خودش در جریان بود اما هنوزم گاهی بهم میگه که شاید تو باکره نبودی خداروشکر که من قبلش نامه سلامت گرفته بودم و بهشون نشون دادم

نظر شما:
من تقاضای انجام این تست رو داشتم ولی همسرم قبول نکرد واینکه در شب زفاف هم خونریزی نداشتم بعدش ازش خواستم بیاد که بریم معاینه بشم قبول نکرد.گفتش که کاملا از این جریان بااطلاعم و نیازی به این معاینه و تست نیست.

2 Likes

بله من موافقم.خیلی هم موافقم.مادرم برای خودم وخواهرام پیش ماما تست گرفتیم.البته یکی از بستگانمون ازدواج فامیلی داشتن با وجودی که خیلی خوب مرد زنشو میشناخت اما چون شب زفاف خونی ندیده بود.کنایه زده بود وعروس خیلی بهش برخورده بود.الان زندگی خوبی دارن خدا روشکر ولی این شک خیلی بده اونم اول زندگی

شما فکر میکنید در شرایط امروزی چند در صد دخترها وپسرها دست نخورده هستند؟؟؟

از طرفی متاسفانه شرایط اجتماع ماطوری شده که بهتره این تست انجام نشه ودختر و پسر به گذشته هم کاری نداشته باشن تا زندگی ها سر بگیره وفساد کمتر بشه

مااین رسم ونداریم

خانواده شوهرم گفتن که نمیخوایم
من خودم قبول نکردم رفتم
شب اول هم اصلا خونریزی نداشتم
گفتم چه خوب که گرفتم گواهی رو

من هر چی گفتم برم نامه بگیرم همسرم گفت نمیخواد. اون که باید بدونه میدونه. اگه بری پیش ماما من راضی نیستم
داشتن هایمن که نشونه پاکدامنی نیس
خیلی ها سکس معقدی یا اورال دارن. یا با سینه هاشون سکس میکنن که به هایمنشون آسیب نرسه

من خيلي موافقم در صورتيكه:
پسر هم انجام بده
و شرايط طوري فراهم شه كه دختر پاك نصيب پسر پاك بشه
در غير اين صورت دختر پاك ممكن گير پسر هرزه بيوفته
البته ببخشيد از صراحت حرفم

1 Likes

من هم موافقم من خودم خیلی دوس داشتم معاینه بشم ولی شوهرم قبول نکرد شب عروسیم هم خونی نیومد منم به شوهر گفتم اگه بهم شک داری فردا میتونیم بریم دکتر برگشت گفت اگه میخواستم از اول میرفتیم الانم مهم نیست خون نیومده نشون نمیده که باکره نیستی .

الان خیلی دوره زمونه ی بدی شده
با این معاینه معلوم نمیشه که دختر پاکه یا نه چون هزارتا کار دیگه میتونسته انجام بده.پسرام باید معاینه شن.متاسفانه فقط میگن دختر باید پاک باشه پس پسرا چی.
من با نظر فرگل جان موافقم.

1 Likes

منم نرفتم معاینه چون رسم نداریم
ولی شب اول خونریزی داشتم تا چند روز :expressionless:
زیادم بود شب اول

مام رسم نداریم اصلا بیخودمیکنه شوهرم شک کنه چشاشو درمیارم من تا دوروز نتونستم اول ازدواج وشب سوم باچندقطره دیگه ازعالم دخترگیم خدافظی کردم

هههههه پس من چی بگم تا یک ماه اول ازدواجم تو خونه شوهرم دختر بودم‌ . خیلی میترسیدم چون بعد تصادف مادرم برد برای معاینه که بدونه براثر تصادف و ضربه نکنه از… خداروشکر سرجاش بود اما دکتر گفته بود از نوع حلقوی هست که احتمال پارگیش خیلی کمه واگر نشد باید بیاد تا خود دکتر براش برداره. فکرش کن همش فکرم درگیر همین حرفا بود بود برای همین همیشه ازنزدیکی و دردش میترسیدم :relieved:

1 Likes

من مخالفم،اگه حالا خود دختر دلش بخواد بره یچیزی،اما خونواده شوهر بخوان قبلش بهش یگن مخالفم چون بنظرم شان و ارزش دختر میاد پایین،اگه اعتماد نداشتن چرا اومدن همون بهتر که نیان از اول،ما همچین رسمی رسمی نداریم،اما اگه یدرصد خونواده همسرم قبل عقد همچین چیزی میخواستن،میرفتم و انجام میدادم تا بهشون ثابت بشه و حرفو حدیثی نباشه اما دیگه باهاش ازدواج نمیکردم :unamused:

بله.من هم همینو میگم با شرایط امروزه نمیشه صد در صد اطمینان کرد ولی از رفتار دختر نجابتش معلومه

من و خواهرام اصلا خدا روشکر خانواده شوهرمون همچین چیزی ازمون نخواستن.اما خودموت خواستیم وراضی بوذیم

:joy::joy::joy:

الحمدلله

مگه برای پسرا هم میشه انجام داد؟؟من تاحالا نشنیدم.نمیشه؟

من شنيدم داريم نميدونم درسته يا نه ولي انگار مقعد معاينه ميكنن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.