آیا سونوگرافی سن را درست تشخیص نداده یا مورد جدی وجود داره؟

سلام.آخرین قاعدگی من ۲۹ فروردین بوده.همون ماه اول ۴ روز که عقب انداختم رفتم آزمایش جواب مثبت بود.۲۲ خرداد به پیشنهاد دکتر رفتم سونو.فعالیت قلبی دیده نشد.اما ساک رحمی دیده شد.برام زد ۶ هفته و ۳ روز.از ۳ روز پیش لکه بینیام شروع شد دیروز خونابه بود دیشب کامل خون بود.سونو دیروز گفت جنین کوچکه رش نکرده.۲-۳هفته دیگه براش صبر کنید.اونم دیروز۶ هفته و ۳ روز اعلام کرد.با دردای زیر شکم و تخمدان سمت چپم بنظرم باید سقط شده باشه.موندم چرا بعد ۸روز دوباره همون سن رو اعلام کردن
در ضمن حدود۲ هفته است بخاطر ترش کردن و درد معدم چون نمیشد قرص بخورم هرق کلپوره رو هر صبح به مقدار کم استفاده میکردم.امروز خوندم که نباید استفاده میشد اما دلیلشو ننوشته بود

عزیزم هرچیزی میخوای مصرف کنی اولش تحقیق کن
چون بعضی از خوراکی ها برای جنین مضر هست

سلام،منم الان شرایط شما رو دارم،هفته پیش خونریزی کم داشتم،سریع رفتم دکتر و شیاف نوشت و پریناتال،سونو هم دادم،که گفتن هنوز رو شش هفته اس،باید دوهفته صبر کنم،دوشنبه میرم ببینم چی میشه.
هفته ی هفتم رفتم گفتن ۶هفته اس
هفته ۹ که افتادم به خونریزی هم گفتن ۶هفته اس و رشد نکرده،قلب هم هنوز تشکیل نشده،
گفتن دوهفته صبر کن ،سونو میدی اگه قلب تشکیل شد و رشد کرد،که هیچ،اگه نه باید با دارو سقط بشه

من فک کردم با جابجا کردن مبل،خونریزی گرفتم،چون بعد جابجایی مبلا درد هم گرفتم،
ولی دکتر گفت از مبل نیست و گاهی جنینی که رشدش متوقف شده خود به خود میفته،

بله تجربه اولم بود و متاسفانه فکرشم نمیکردم ممنوع باشه

سلام
با پرستار بخش زنان و زایمان۲۰ سال سابقه کار مشورت کردم.گفتن بهتره با خوردن گلاب و زعفران سقطش کنه.چون رشدش کمتر از سن بارداریش بوده و الانم متوقف شده.تا دو هفته دیگه میفتی سر خونریزی و باید بستری شی و اونموقع شیاف جواب نمیده و قرص زیر زبونی میدن.بهتره صبر نکنی و از دوهفته خونریزی جلوگیری کنی.یکدفعه سقط بشه خطرش کمتره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.