آیا به همسرتون اعتماد دارید؟

به نام خدا
خودم اصلا اعتماد ندارم
چون یکی از نزدیکانم انقد به شوهرش اعتماد کرد که آخرش فهمید شوهرش بهش خیانت کرده و رفته یه زن بزرگتر از خودشو صیغه کرده
از اون موقع تو ظاهر به شوهرم میگم که بهش اعتماد دارم اما در باطن همیشه یه شک های کوچولو به کاراش میکنم

چرا مگه کار خطایی میکنه که بهش اعتماد کامل نداری

1 Likes

نه کار خطایی که بکنه دیگه منو نمیبینه.
منظورم اینه همسرم ادم خوبیه اما اگه کسی بیاد بهم بگه شوهرتو دیدم با فلانی نمیگم من نمیگم نه شوهر من پیامبره و من صد در صد بهش اعتماد دارم. ته دلم بهش یه شکی میبرم

1 Likes

آره خب همه بعضی موقع ته دلشون به شوهرشون شک میکنن خب انسان ممکنه خطا کنه .

2 Likes

به نظرم اعتماد صد در صد اشتباه محضه

1 Likes

زیاد اینجور نباش آدم فکر میکنه زندگیش رو هواست

1 Likes

به نظر من نباید واسه مرد مادر بود. همین که همسر خوبی باشی کافیه

1 Likes

بله همینطوره اینجوری به همسر توجهی نمیکنه وفکر میکنه تو همه حال هواشو داری

1 Likes

اگه فک میکردم زندگیم رو هواست هیچ وقت باردار نمیشدم.
چون همسرم بچه نمیخواست به اصرار من راضی شد.
منظورم چیز دیگه ای بود شما اینطور برداشت کردین

حرفتون متینه

1 Likes

اعتماد لازمه زندگی موفقه،فعلا که نتیجه اعتماد به همسرم خوب بوده تا خدا چی بخواد

1 Likes

شما تازه عروسی. امیدوارم تا آخرش خوشبخت باشی‌
اما بذار چند سال بگذره از عشقولی بازیاتون دست بکشین بعدا دوباره بیا نظر بده

آزاده جان شاید تازه عروس باشم ولي مطمئن باش به خاطره سنم تجربه ام از شما یه خرده بیشتر گلم :smiley:

اعتماد کردن با الکی خوش بین بودن فرق داره گلم

صد البته. اما زندگی سال اولش همش عشقولی بازیه

عزیزم من تو عقد کلی سختي کشیدم برا همین میگم نتیجه اشو دارم میبینم شاید چون سنمون بالا بود قدر همو بهتر ميدونيم اتفاقا اوایل بیشتر بحث ودعوا میکردیم تا الان عشقول بازي گلم مال شما جوون خوشگلاست :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

دوره نامزدی جدایی از بقیه دوره های زندگیه‌،
زندگی بدون دعوا نمیشه که. اونی که میگه ما اصلا دعوا نمیکنیم دروغ میگه. بلاخره اختلاف نظر وجود داره

سختی من سر اين بود که شوهرم حساسیت نشون میداد به قول خودش بیشتر از من تو اجتماع بوده!میگفت من بزرگتر از توام بهتر میدونم :grin: واقعا اذیت شدم تا الان شناخت پیدا کرده و البته اعتماد

چند سال اختلاف سنی دارید؟ مردا همشون همینن. چون دوست دارن هوای خانومشونو داشته باشن اولش حساسیت نشون میدن. بعد تو طول زندگی اعتماد به وجود میاد.

چهار سال،گل گفتی همش خودشونو عقل کل میگیرن :grin:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.