آیا باردارم؟

باسلام وقت بخیر،بنده پریود های نامنظمی داشتم که بعلا کیست تخمدان بود،خوشبختانه کیست رفع شد ومرتب پریود میشدم وهنگام احساس علایم تخمکگذاری از کیت استفاده کردم ومثبت شده تاحالا وبعداز چهارده روز قطعا پریود شدم،ولی فروردین ماه پریود عقب افتاد وروز۱۶فروردین کیت مثبت شد وهم نوزدهم مثبت شد ولی پریود نشدم تااینکه مجدد یکم فروردین علایم تخمکگذاری رااحساس کردم کیت گذاشتم مثبت شد ولی فرداش منفی شد،خیلی سردرگمم ضمن اینکه زود زود بیجهت سردرد دارم،آیا ممکنه باردارباشم ولی علایم نداره ضمنا از۲۹اسفند درحال اقدام هستم؟؟؟؟

1 Likes

عزیزم اینکه کیت تخمک گذاری یک روز مثبت بوده و فرداش منفی طبیعیه، چون کیت تخمک گذاری بر اساس هورمون LH کار می کنه و این هورمون قبل از وقوع تخمک گذاری تنها یک روز بالا می ره، هر روزی که کیت مثبت شد یعنی 12 الی 36 ساعت بعدش تخمک گذاری رخ میده.

بر اساس علایم بارداری نمی شه باردار بودن یا نبودن رو تشخیص داد، اگر تاخیر در قاعدگی دارید حتما آزمایش بتا (تست بارداری) بدید.

1 Likes

به نظرم برید آزمایش بدید چون بعضی موقع ها بارداری علائمی نداره. زمانی که فکر می کنید تخمک گذاری دارید یه سونوگرافی هم برید

1 Likes

ممنون از کمکتون،موفق باشین

1 Likes

ازمایش بتا انجام بده

سلام و خسته نباشید
من پریودهای کاملا دقییییق دارم و ۲۴ روزه هست
ولی این ماه سر وقت پریود نشدم
پیشگیری من بر اساس روز تخمک گداریم هست و نزدیک پریود پیشگیری ندارم دیگه…
الان امکانش هست باردار باشم ؟؟ تقریبا چهار پنج روز مونده به پریود نزدیکی داشتم…
کسی تحربه ی بارداریه اینجوری داشته ؟
ترسیدم یکم…

سلام.حالا باردار بودید یا نه.من مشکلی مثل شما پیدا کردم

سلام خانومی،پیامتون رو امروز دیدم،بله خداروشکر،باردار بودم ویکماه بعد فهمیدم.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.