آیا احتمال بارداری هست؟

با سلام و خسته نباشین ،
من ۳۴ سالم هست و ۵ ماهه مصرف قرص رو بعد از تقرییا ۲ سال قطع کردم و همیشه پریود ۳۰-۳۳ روزه دارم . روز اول آخرین پریودم 19 تیر بود. هیچگونه علایمی از پریود احساس نمی کنم فقط هر از گاهی زیر دلم درد می گیره. هفته پیش بی بی چک گذاشتم و منفی بود. دیروز دکتر سونوگرافی داخلی کرد و گفت چندتا نقطه سیاه میبینه اما نمی تونه بگه چی هست و باید جمعه بیبی چک بزارم دوباره. آیا احتمال بارداری هست؟؟؟ خیلی نگرانم
ممنون از پاسختون

عزیزم زود بی بی چک رو امتحان کردی
تیر کشیدن زیر دل
گاها ترشح سفید
تکرر ادرار از علائم اولیه بارداریه
ان شاالله که شما هم باردار باشید

1 Likes

عزیزم ایشالا باردارباشید.منم الان یک روز عقب افتاده پریودیم و سه روزه تمام روز حالت تهوع دارم. و واقعا فعلا تا پایان هفته آینده وقت ندارم برم آزمایش خون.نمی دونم بیبی چک کی استفاده کنم؟ منم هیچ علایمی از پریودی ندارم و اصلا حتی زیردلمم تیر نمیکشه.فقط حالت تهوع دارم و البته از یک هفته پیش به این طرف مشکلات گوارشی پیداکردم.

1 Likes

مرسی از جوابتون ولی من اصلا تهوع ، معده درد، درد سینه ، هیچی ندارم :joy:

1 Likes

پس چرا دکتر گفت نمی تونه بگه :thinking: آزمایش خون هم نگرفت

خوب شما با یک روز عقب افتادن تهوع و … داری
من ندارم الان سیزده روزه عقب افتاده و باره اول هم هست

عزیزم همه ی خانوما این علایم رو تجربه نمی کنند.من نمی دونم باردارم یا نه.ولی در بارداری قبلیم هم از همون هفته پنجم تا حتی شش ماهگیم خیلی با تهوع اذیت شدم.خیلی.

ای جااان پس بار اولتون نیست؟! من تجربه اولمه عزیزم ، چقدر خوبه میشه اینجا با یکی راحت حرف زد یه کم آروم شدم. تو غربت یه موقعهایی آدم خیلی تنهاس. مرسی :heart_eyes: خدا کنه همه کسایی که منتظرن جواب مثبت بگیرن

2 Likes

البته من از مامانم پرسیدم ، گفتن هر سه تا بارداری‌شون بدونه تهوع و حتی ویار بوده ، حتی سر من تا ۳ ماه پریود هم میشدن و اصلا نمیدونستن. دیروز به دکتر گفتم گفت اصلا ربطی نداره که تو هم مثل مامانت باشی :roll_eyes::hushed::joy::joy:

1 Likes

دقیقا همین جوریه عزیزم.منم مامانم سر چهارتامون هیچ مشکل و علایمی نداشته و انقدر بارداریای راحتی رو گذرونده که همیشه میگه من فقط تو این قسمت زندگیم خدا بهم نظر داشت

1 Likes

اره واقعا.منم تو غربتم.اینجا خانومای گل زیادی داره.اکثرا دلسوز و مهربونن.دخترای خیلی خوبی ان.

بله پسرم الان سه سالشه.ایشالا که شما هم زود یه نی نی خوشگل و سالم بیارید

1 Likes

من تازه امروز اینجا رو پیدا کردم :woman_facepalming:t2: بعد از کلی گشتن توی اینترنت. میشه بپرسم شما کجایین؟

به سلامتی ایشالا خدا حفظش کنه :heart_eyes:

من استان بوشهرم.

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

عزیزم چرا بیبی چک ؟؟؟؟؟؟؟ حتما برو آزمایش بتا بده خیالت راحت باشه.تو دوره ی اقدام به بارداری گاهی وقتا پریود خیلی عقب و جلو میشه.ولی با یه آزمایش میشه فهمید باردارین یاخیر.انشالله که خدا دامتونو سبز کنه :pray::pray::pray::pray::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

دامنتونو :wink:

اخه دکترم گفت بیبی چک، بهش گفتم آزمایش خون گفت نه دقتش در همون حده و اگه منفی داد بعنی نیستی ، خودمم یه کم تعجب کردم

1 Likes

مرسی عزیزم ممنون، شاید بهتر باشه دکترم رو عوض کنم . امروز هم دو سه بار زیر دلم شروع کرد به درد گرفتن بعد خوب شد باز .

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.