آندومتریوز و آی وی اف

سلام خانومای عزیز آندومتریوز دا م که باعث شد یه کیست دوقلو که باهم هشت سانته تو تخمدان چپ در بیارم و فیبروم خارج رحمی دوتا دارم که مشکلی ندارن برام. چسبندگی شدید لوله و هیدروسالپنکس دارم. تنها راه بارداری گفتن آی وی افه. هزینه اش خیلی بالاست و درصد موفقیت هم خیلی کم و قبلاً یکبار داروهای آی وی آف رو استفاده کردم که چون باعث شد سنکوپ کنم کلا بی خیال شدم. کسی بوده با طب سنتی چسبندگی و هیدروسالپنکس رو درمان کنه یا بااین شرایط طبیعی باردار شه؟معجزه وجود داره ایمان دارم

سنکوپ؟؟؟ مگه قبلش با دکتر قلب مشورت نکردن؟ قبل از استفاده از هر دارویی با دکتر مربوطه مشورت میشه ،چون حجم بالای پروژسترون وارد بدن ميشه،منم اندومتريوز دارم قبلش کنترلش کردن،شما چند سال تونه؟

نه عزیزم دکترم هیچی از قلب و … نگفت بله بدجور سنکوپ کردم الآنم یادم میوفته وحشت میکنم همسرم که بعد اون حساس شده طفلک. من ۳۱سالمه‌ دکترم کلی هم تمسخر کرد گفتم سنکوپ گفت ربطی به دارو نداره.:neutral_face:

1 Likes

یه مرکز ناباروری معتبر برید

2 Likes

با لنا جان موافقم،کلینیک های باروری پیگیری اشون خوبه

2 Likes

علایمت چی بود عزیزم ؟

علایم چی؟سنکوپ؟ حس کردم قلبم داره تو دهنم میزنه وحشتناک دیگه نفهمیدم چی شد که دیدم خانوادم بالا سرم نشستن و من عرق سرد کرده بودم ولی کف دست و پام خ گرم بود گویا با سر خورده بودم زمین.

نه علایم چسبندگی

علایمی نداره گلم فقط باردار نمیشی حالا شاید بعضیا درد داشته باشن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.