آمپول Hcg و بی بی چک

فاکتورش هست نوشته Ghorionic Gonadotrophin

اینقد سرچ کردم هیچی پیدا نکردم

حب شما گنادتروپین بوده تزریق کردین اچ سی جی نبوده پ.پس نگران نباشید اگه توجه کرده باشید رو بی بی چک نوشته اچ سی جی یعنی فقط اچ سی جی رو نشون میده

1 Likes

راس میگی ؟ دو روز مردم از نگرانی…فرقش با اون آمپول چبه

اره عزیزم.یه بی بی چک ساده ک نمیتونه همه هورمونا رو نشون بده.این نوع فک کنم قوی تر باشه من دکتر ک دوز عوض میکرد امپولم هم عوض کرد همین گناد تروپین برام تجویز کرد

1 Likes

یه دنیا ممنونم آرومم کردی

شما بارداری

نگران نباش بیخیالم باش من واقعا ماه اخر زدم ب بیخیالی تا سه ماه خدا شاهده دیگه قید دکترم زدم تا بعد سه ماه فهمیدم ک باردارم و تو ۱۳ هفته بودم یعنی همون ماهی ک بیخیال شدم باردار شدم البته بگم اخرین آمپولمم همین گناد بود

1 Likes

خدا از دهنت بشنوه …من چون ماه های اول اقدامم اینقد نگرانم…اروم قرار ندارم…دوتا فولیکول خوب داشتم ولی باز نگرانم

نگران نباش اگه این ماه نشدی حتما ماه های بعد میشی چون تخمدانت داره فعال میشه.منم دوماه پشت سرهم فولیکول عالب داشتم تخمک گذاری هم داشتم ولی نشدم ماه بعدش حامله شدم.بخودت وقت بده مثلا تا سه ماه دیگه.یعنی این ماه انتظار نداشته باش ک حتما باردار بشی من تقریبا سه سال هرماه بی بی چکم منفی میشد

1 Likes

ممنونم از راهنماییت…

کلا منظورم این بود ک ناامید نباش اصلا انشاءالله ک باردار میشی.انشاءالله خدا دامنت سبز کنه و اون خوشحالی ک نصیب من شد نصیب تو و بقیه هم بشه

1 Likes

انشاءلله عزیزم

خانمی شما چند وقت از این امپولا استفاده کردی ضرر نداره من دکترم داره هر ماه آمپولای جورواجور بهم میده من فولیکولم ۲۳ ولی باردار نمیشم میگن امپول اگه زیادی زده بشه به مرور موجب کیست میشه
شما چند ماهتونه خوش بحالتون من که دو ماه نگران و کاراحتم و کلا دیگه زدم ب بیخیالی :pensive:

1 Likes

امپول برای چی ؟؟

من این سه سال تحت درمان بودم هیچوقتم تو سونوگرافی کیست بزرگ نداشتم از همون اول پلی کیستیک بودم یعنی تخمدانم پر از کیستای ریز بود.اگه فولیکول زیادی رشد کنه با آمپول تبدیل ب کیست ریز میشه من با این حال باردار شدم بعدشم اگه مشکل شما تخمدان پلی کیستیک نگران نباشید باردار میشید حتی امکانش زیاده ک طبیعی باردار بشید فقط باید صبور باشید

من ماه اول تزریق کردم هیچ مشکلی هم نداشتم بدون دارو فولیکول ۲۳ داشتم که سونوی واژینال دادم …ولی برام آمپول نوشت …نمیدونم تاثیر داشته یا نه هنوز زوده

امپول برا این بهت داده ک تخمک آزاد بشه تبدیل ب کیست نشه شما شرایطتتون خیلی خوبه نگران نباشید ب همین زودی باردار میشید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.