آمپول Hcg و بی بی چک

سلام کسی میدونه بعد از تزریق آمپول حتما باید بی بی چک مثبت بشه بخاطر آمپول نه بخاطر بارداری؟

بخاطر آمپولی اگه زود زدید من یک هفته بعد از اقدامم زدم مثبت شد خوشحال شدم بعد یهو موعد پریودم پریود شدم،

1 Likes

من میگم مثبت نمیشه یعنی آمپول فاسد بوده؟ ۴ روزه که آمپول زدم

نه ربطی نداره
من سه تا آمپول زده بودم

عزیزم وقتی منفی میشه یعنی حتما امپول خراب بوده من بیشتر برا جک کردن امپول استفاده کردم از بی بی چک؟

جدی؟!!!
من نمیدونستم کی اثرش از بین میره که بفهمیم باردار هستیم یا نه؟

1 Likes

من ۱۲ هم سیکلم ساعت ۱۱ شب زدم امروز ۱۶ هم سیکلم بی بی گذاشتم منفی بود یعنی اثرش رفته

اثر آمپول تا ۱۴ روز میمونه.احتمالا امپولت قبلش جای گرم بوده باید تو یخچال نگهداری بشه

1 Likes

من از داروخونه گرفتم تا ی ربع بعد تزریق کردم

آیا برا همه ثابت هست یعنی حتما مثبتش میکنه

خب شاید تو داروخانه داخل یخچال نبوده یا تاریخ گذشته بوده

1 Likes

چون همون هورمون بارداری یعنی اچ سی جی ک تزریق میشه تا ۱۴ روز مثبت نشون میده بی بی چک

1 Likes

نه داروخونه بهم گفت رفتی بزار یخچال گفتم الان تزریق میکنم…یعنی خودشون حواسشون هست

چند روز بعد تزریق بی بی چک گذاشتین

1 Likes

سوالی که دو روزه ذهنمو درگیر کرده…آمپول تاریخ گڊشته ک اصلا داروخونه نمیده

۴ روز

همش میگم شاید برا همه اینجور نباشه

باید خودتون تاریخش نگاه میکردین امکان نداره منفی بشه جواب بعد از ۴ روز.چند نوع آمپول داریم گنادتروپین و اچ ام جی هم میدن مطمئنی شما ک اچ سی جی بوده؟

1 Likes

مگه همشون یکی نیستن؟

بی بی چک وجود اچ سی جی رو مثبت نشون میده فک نمیکنم بقیه امپولا رو هم مثبت نشون بده حالا خودتون سرچ کنید یا از دکتر بپرسید

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.