آمپول پروژسترون

سلام من این ماه پریودم خیلی دیر شد بعد از ده روز دیرکرد دکتر برام آزمایش بتا نوشت جوابش ۲بود دکتر گفت منفیه و دوتا امپول پروژستون نوشت و باهم تزریق کردم گفت تا ده روز اگه پریود نشدی دوباره بیا ازمایش الان ۴روز میگذره و خبری نیست و من تنبلی تخمدانم دارم ولی خفیف و دکتر گفت اصلا مهم نیست وقرصیم نداد که موقع اقدام مصرف کنم،میخاستم بدونم کسی میدونه چند روز بعد از تزریق امپول باید پریود بشم ؟

باید تا ده روز صبر کنی،از سه تا ده روز طول میکشه که پریود بشی

1 Likes

اگه بهت قرص نداده مهم نیست،نباید نگران باشی اگه قصد بارداری داری از ماشین حساب تخمک گذاری استفاده کن بازده زمانی که باید نزدیکی داشته باشین رو بهتون نشون میده،ب هیچ عنوان استرس هم نداشته باشین انشاالله که بدون استفاده از دارو باردار بشین❤

مرسی ممنون من فعلا منتظرم که پریود بشم بعد بتونم واسش برنامه ریزی کنم خیلی عقب افتاده الان شده ۱۴ روز یعنی :expressionless:

سر دوهفته جا داری اصلا نگران نباش پریود میشی

1 Likes

اخه امروز دیدم چند نفر گفته بودن لقاحشون دیر انجام شده و دکتر نمیدونسته پروزستون میده و پریود نمیشن تازه بعد از اینکه ده روز از تزریقه امپول میگذره متوجه شدن که پریود نشدن و باردار بودن و دکتر گفته لقاحشون دیر انجام شده،امکانش هست ؟الان روز پنجم هست که امپول زدم و یکم زیر شکمم تیر میکشه وقتی راه میرم تند تند یکمم ببخشید سینم حساس شده ،نظر شما چیه ؟امکانش هست یا نه؟

کمر دردم گرفتم امروز

من بعد ۸ یا ۹روز میشدم

همین علائم منم داشتی ؟

1 Likes

منم علایم بارداری داشتم ولی بتا ۲بود و دکتر امپول داد حتی پریم شدم درد تخمدان داشتم ولی کیست و اینا نداشتم.دکتر گفت بدنت داره تعقیرر هورمون انجام میده.
بعد ۸یا۹روز پری شدم.
الان پریام هر ماه سه روز میاد جلو و میگن این خوبه

منم قبل امپول بتا ۲بود امروزم روز ششمم تموم شد ولی نشدم حالا منتظرم ببینم چی میشه

تا 10روز جا داری،اگه ایشالا نشدی و حامله بودی نگران نباش برای جنین اتفاقی نمی افته آمپول کاری میکنه جاش محکمتر بشه

1 Likes

امروز یه بیبی چک گرفتم منفی بود نمیدونم حالا خودمم منتظرم ۱۲روز بشه برم پیش دکتر اگه نشدم ببینم چیه

اگه منفی بوده پس صبر کن میشی

اره حداقل بشم تکلیفم مشخص شه وگرنه توهم میزنم همش که هستم :joy::joy::joy:

عزیزم میفهمم چه حسی داری خودمم توی این شرایط گیر کردم😊

مرسی که درک میکنی عزیزم :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:ایشالا که خیره دیگه خودمم موندم

توکلت ب خدا باشه،انشاالله هرچه زودتر نتیجه بگیری

1 Likes

ممنونم ازت :heart_eyes::heart_eyes::kissing_smiling_eyes:همچنین

ممنون عزیزدلم،منم شش ماه قرص و آمپول و سونو و کلی دنگ و فنگ داشتم تا بالآخره نتیجه گرفتم.هر ماه میگفتم آخه چرا نمیشه ولی توی یه سری از کارها باید صبر داشته باشی،ناامید نشو میشه❤

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.