آمپول و شیاف پروژسترون

سلام وقت بخیر…امروز بعداز نزدیکی یه قطره خون دیدیم فک کردم شاید بخاطر این بود ک اجاق گازو هل دادم رفتم دکتر برام ۸ تا آمپول پرژسترون و شیافت نوشت اینقد آمپول و شیا زیاد نیس ضررنداره یعنی؟؟

اگه دکتر تجویز کرده چرا ضرر داشته باشه راستی عزیزم بیشتر مواظب باش هفته چندمی؟؟

هفته ی هفت

خب برا چی هست باعث میشه پری بشم؟

عزیزم هنوز اول راهی باید خیلی مراقب باشی فقط استراحت کن سه ماه اول خیلی حساسه

ابجی باید مواظب خودت باشی این سه ماه خیلی حساس با شوهرتون حرف بزن بهش بگو که واسه کوچلوت خوب نیسته این سه ماه یه جوری تحمل بکنید بعداز سه ماه راحت میشی گلم

چرا باید اجاق گاز هل بدی این که کارها ن مال تو بزار این کارها شوهرت انجام بده یکم واسه خودت و اون کوچولو اهمیت بده

عزيزم ضرر كه نداره . استراحت كن. معمولا پزشك ها ميگند تو 3 ماهه اول بارداري رابطه نداشته باشيد

عزیزم کارهای سنگین برای شما بیشتر ضرر داره، از شیاف و آمپول حتما استفاده کنید و نگران نباشید. در اوایل بارداری احتمال سقط جنین زیاده بیشتر استراحت کنید و فعلا نزدیکی نکنید تا لکه بینی تموم بشه

لکه بینیم فقط همون بود ک بعداز نزدیکی دیدم دیگه ندیدم …آجی ۸ تا آمپول زیاد نیست؟؟بعد برا زایمان مشکل پیدا نمیکنم؟؟

نه عزیزم ضرری نداره حتما استفاده کنید

واااااااااای خانما جای امپولام خیلی درد داره یک ماهه هر شب میزنم.امروز کمپرس گرم گذاشتم دردش بیشتر شده

سلام. دکتر به من شیاف داده. چرا به شما آمپول دادن؟ دکتر من میگفت آمپول و شیاف تفاوتی ندارن ولی چون شیاف راحت استفاده میشه شیاف داده

عزيزم جذب امپول بهتر از شيافه

1 Likes

کسی نمیتونه کمکم کنه؟اول باید گرم کنم جاشونو و بعد سرد؟

همون موقع که آمپول می زنید باید کمپرس گرم بذارید

سلام خانما کدومتون درمورد علائم بارداری بعد انتقال جنین فریز میدونه؟ممنون میشم ج بدین

سلام عزیزم
لطفا سوال تون رو در یک گپ جدید مطرح کنید تا همه ببینن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.