آمپول هپارین

منم هپارین مصرف میکنم باردارم و اسپرین هم مصرف میکنم
مشکل انعقاد داشتم البته سقط هم داشتم
من با ای وی اف باردار شدم از روز انتقال دکتر گفت بزن البته دفعه قبل هم که سقط شداز زمانی که فهمیدم میزدم ولی سقط شد یعنی ایست قلبی کرد بعد دکتر و عوض کردم گفت باید دوز بالاتری میزدم

هر چی زودتر برید دکتر و زیر نظر دکتر باشید بهتر

منم انوکساپارین استفاده میکنم

بله حتما میرم ممنون

1 Likes

منم یه سقط داشتم تا 8 هفته بیشتر رشد نکرد
ببخشید که این سوال رو میپرسم معذرت میخوام کسایی که این مشکل و دارن آمپول میزنن نباید نزدیکی داشته باشن؟

1 Likes

فکر نکنم ربطی داشته‌باشد ولی تو سه ماه اول رعایت کنی و نزدیکی نداشته باشی بهتره.آخه خطر سقط تو ماههای اول زیاده.

1 Likes

ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش میکنم عزیزم

برای من الان ممنوع به خاطر لکه بینی
ولی دفعه قبل دکتر گفت مشکلی نیست باز بهتره از دکتر بپرسید شرایط شما رو بهتر میدونه
ولی نداشته باشی بهتر به نظر من
باز نظر دکتر ارجح تره عزیزم

ان شالله بارداری راحت و سلامتی داشته باشید
هر چی زودتر شروع کنید بهتره

عزیزم من یه سوال دارم از شما
دفعه قبل که هپارین میزدین وقتی شکم بزرگ شد به ران یا بازو میزدین دردش مثل شکم بود و بعدش کبود هم میشد ممنون اگه جواب بدید :rose:

ممنون عزیزم انشاالله همچنین شما

1 Likes

ان شالله ممنون

من کلا اون سری به ران و بازوی دستم میزدم به ترتیب میزدم که کبود نشه کبود هم نمیشد.این سری چند بار به شکمم زدم دیدم کبود شد باز شروع کردم به دست و پا شاید یکم کبود بشه ولی زود اثرش در میره

1 Likes

دردش هم که به مرور عادی میشه. انشاءالله که به زودی کوچولوی نازنین تو بغل کنی

1 Likes

ممنون عزیزم
دکتر به من گفت وقتی دیگه شکمت بزرگ شد و کش نیومد به ران و بازو بزن
ولی از الان بهش فکر میکنم که چطوریه یعنی :grin:

ممنون که پاسخ دادید
ان شالله شما هم همین طور :rose:

اتفاقا به ران خیلی بهتره تا شکم.من که بیشتر دوست دارم ران پام رو بزنم تازه اکر هم کبود شه کسی نمبینه

1 Likes

من شکمم بعضی موقع ها موقع زدن خیلی کبود بدی میشه
تازه به جز دو تا هم امپول پروژسترون برای لکه بینی میزنم فکر بهتر زودتر شروع کنم جای دیگه رو امتحان کنم :slight_smile:

سوزنش مثل سوزن انسولینه؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.