آمپول هپارین

سلام دوستا عزیز کسی هست اینجا باردار باشه آمپول هپارین هم بزنه میشه منو راهنمایی کنید از کی باید بزنم؟ کدوم مارک بهتره؟

1 Likes

سلام عزیزم
شما باید این دارو رو طبق دستور پزشک تون مصرف کنید
برخی معتقد به شروع آن به محض مثبت شدن تست بارداری و برخی موافق شروع پس از رویت ضربان قلب جنین هستند.

1 Likes

ممنونم. آخه من یه سقط در هفته ی 8 بارداری داشتم علتش همین انعقادخون بود این ماه 4 روز به روز پریودم مونده بود رفتم آزمایش دادم بتا 54.82 بود امروز و فردا وقت پریودم هست به نظر شما صبر کنم از وقت پریودم بگذره یا زودتر برم دکتر؟

2 Likes

عزیزم منم باردارم وهفته 31 هستم
بخاطر دو تا سقطم
امپول انوکساپارین مصرف میکنم از هفته چهار تزریق میکنم

من از دو سه روز بعد از موعد پریود آمپولارو شرو کردم
حالا نظر دکتر خودتون مهمتره کی شروع کنید

عزیزم انشاالله به سلامتی نی نیت رو بغل کنی
چه مارکی میزنی؟ خیلی درد داره؟

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes

والا اولا یه کم درد داشت بعدا عادی شد
الان که شکمم کش اومده یه کم درد میکنه
مارکشم مهم نیست هربار دارخونه هرچه داشته باشته باشه میده همشون واسه شرکتای خارجیه که تو ایران تولید میشه

ممنون فدات انشاالله نی نی شمام سالم وصالح بیاد بغلت

مرسی عزیزم

1 Likes

خدا بهت توان ادامه ی راه و بده به سلامتی زایمان کنی انشاالله دیگه چیزی نمونده

1 Likes

می تونید زودتر تشریف ببرید عزیزم

1 Likes

ممنون همچین عزیزم

سلام عزیزم منم آمپول هپارین میزنم هر چه زودتر بر دکتر بهتره منم چند روز کار داشت پری جواب آزمایشم مثبت شد از همون موقع با نظر دکتر آمپولا رو شروع کردم البته من قرص آسپرین کودک هم میخورم

همیشه سعی کن آمپولاتو سر یه ساعت مشخص بزنی

سلام این امپول مختص چه کسایی هست؟

سلام عزیزم
برای کسانی که مشکل انعقاد خون دارن

1 Likes

مرسی عزیزم حتما میرم من الان یک ماه هست که دارم آسپرین 80 میخورم. ببخشید شما چند هفته ای؟

الان هفته 15 هستم.البته یه دختر سه ساله هم دارم اون موقع هم آمپول هپارین رو هم میزدم

شما خود هپارین رو مصرف میکنید؟؟؟
واسه من انوکساپارین هستش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.