آمپول سفتریاکسیم در بارداری

سه روز پیش رفتم دکتر به خاطر سرماخوردگی دکتر بهم آمپوله سفتریاکسیم زد توی سرم بهم تزریق کردن …بهش هم گفته بودم باردارم …امروز رفتم یه دکتر دیگه گفت نباید این آمپولو میزدم خیلی نگرانم کرد …حالا چی میشه؟؟؟

عزیزم به خودت استرس نده تو گوگل اسم امپول رو بزن ویکی پدیا ببین رده بارداری چیه؟
اگر رده بارداریش A.B.Cبود اصلا خودتو ناراحت نکن
رده N.Xخیلی خطرناکه

1 Likes

باشه خیلی ممنون

1 Likes

من برات نگاه کردم رده بارداریشBبود
هیچ مشکلی نداره
خیالت راحت
کار خوبی کردی زدی زودتر خوب میشی

1 Likes

خب خداروشکر …ولی چرا دکترم گفت نباید میزدی؟؟…بازم ممنون

1 Likes

متاسفانه بعصی دکترا عادت دارن کار دکترای دیگه رو خراب کنن
به حرف دکترت متکی نباش ماشاالله گوگل و هزاااار سرچ معتبر
مثل همین ویکی پدیا مطالعه کن که استرس نگیری

4 Likes

باشه فدات …خدا خیرت بده آروم شدم

1 Likes

فدات عزیزم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

:heart_eyes: :kissing_heart:

عزیزم سر هر چیزی استرس نگیرید با یک بار استفاده از دارو یا هر چیز غیر مجازی قرار نیست اتفاق بدی بیفته حتی برای سقط هم چندتا قرص و آمپول باید مصرف بشه بعضیا با همین هم آخرش سقط نمی کنن. تاثیر این استرس ها از تاثیر هر دارویی بدتره، اینو یادتون باشه، البته باید احتیاط کنید باید پرسو جو کنید اما قبلش نگران نشید
آرامش آرامش آرامش

1 Likes

سلام …ممنون که جواب دادین …یعنی از نظر شما مشکلی پیش نمیاد ؟روی جنین تاثیر بد نمیزاره؟؟

خواهش می کنم عزیزم
من نمیدونم مشکلی پیش میاد یا نه چون احتمال هر چیزی هست. اما قبل از این که مطمئن بشید اتفاقی افتاده یا نه نباید الکی استرس بگیرید. این دارو بهتره که در بارداری استفاده نشه اما در صورت نیاز با تجویز پزشک مشکلی نداره.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.