آمپول دور ناف سینال آف

سلام دکترگفت تنبلی تخمدان داری بهم دوبسته لتراکس(لتروزل)دادو آمپول های سینال آف ک بایداز پنج قاعدگی تا ۹قاعدگی دورناف بزنم کسی تاحالاازاین آمپول هازده؟کی باایناباردارشده؟؟سخته دورناف؟میترسم تاحالا دورناف نزدم

1 Likes

من زدم عزیزم ولی تو بازو زدم دورناف نزدم

سینال آف زدی ؟؟؟چندتا زدی ؟؟؟بعداون باردارشدی؟؟؟؟؟؟

اره عزیزم سه تا زدم.اره گلم همون ماه باردارشدم

1 Likes

خانوم حکیمی

بچهامن متفوومین خورد بجای لاغری چاق شدم قطع کنم بنظرتوم

سلام عزیزم
بله تاثیر داره، باید حتما استفاده کنید. چیز ترسناکی نیست شاید اولش سخت باشه براتون ولی بعد عادت می کنید

1 Likes

گپ جدید لطفا

منم زدم ولی شانسم همون ماه زانوم پیچید
منم تو بازو زدم
مشکلی نداره ت هم تو بازو بزن

زدم ب نام متفورمین جواب بدین لطفا

1 Likes

خیلی ممنونم:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:شایداینماه بااین قرصا باردارشدم

1 Likes

انشالا:rose:

1 Likes

خانم حکیمی این امپول هامیشه بگین واس چیه هرکدوم؟آمپول سینال آف_وامپول عضلانی گنارکس

داروی سینال اف چیست؟

سینال اف در واقع نام تجاری داروی فولیتروپین آلفا می باشد.این دارو در بسته بندی های تک عددی عرضه می شود و قلم تزریقی سینال اف ، حاوی 450 یا 900 واحد بین المللی فولیتروپین آلفا می باشد.

آمپول سینال اف را پزشک چه زمانی تجویز می کند؟

1.تحریک کردن تولید اسپرم برای مردانی که سطح هورمون های جنسی پایینی دارند .
2.القای تخمک گذاری برای بانوانی که قادر به تخمک گذاری نیستند .بعضی از خانم ها حتی با مصرف کلومیفن هم قادر به تخمک گذاری نیستند این دارو جایگزین مناسبی می باشد.
3.برخی خانم ها به علت کمبود هورمون های FSH و LH که از غده هیپوفیز ترشح می شود قادر به تخمک گذاری نیستند با تزریق آمپول سینال اف تحریک تخمک گذاری رخ می دهد و تخمک گذاری انجام می شود.
4.برای خانم هایی که تحت درمان ناباروری به وسیله آی وی اف هستند از آمپول سینال اف استفاده می شود تا فولیکول ها به بلوغ برسند و تخمک گذاری انجام شود.

گنارکس همون اچ سی جی هست که برای آزاد سازی تخمک به کار میره

1 Likes

بارانا جان فولیکولت چندبود؟

ممنون :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

۱۸،۲۲،۲۴

بارانا جون من دارم دیوونه میشم.دکترم این ماه بهم لتروزل داد ازپنج پریودی تا نهم شبی یه دونه.با کپسول فرتی لید روزی دوتا.دیروز14قاعدگیم بودرفتم سونو گفت یه فولیکول28داری یه دونه10.سونوگرافی گفت شایدآزادبشه شایدم نشه.ولی دکترم گفت نیاز نیست آمپول بزنی ازامشب برو اقدام یه شب درمیون.ولی الان هرجا میخونم همه کسایی که فولیکول بزرگ داشتن دکتربراشون آمپول ازاد سازی نوشته چرا آخه واسه من ننوشت:sob::sob::sob::sob::sob::sob:

تحمل ندارم این ماهم دلم بشکنه:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

نگران نباش عزیزم فولیکولت بالغ شده و بزرگم هست خود ب خود ازاد میشه.امپولو معمولا برای کسایی تجویز میکنن ک مشکل خاصی داشته باشن یا فولیکولاشون کوچیک باشه یا این ک چند قلو بخوان .

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.