آمپول اچ سی جی (تجربه داراش بیان)

منم زدم برا باردار شدن

من ی سالع اقدامم اهمیشع پریودیم زودتر میشه ی روز دو روز!!! این ماه هم امپول زدم هم قرص کلوموفین خوردم امروز باید پری میشدم دیشب تست دادم مثبت بود بنظرتون میتونه کاذب باشع بخاطر امپولا؟۸پری تا ۱۱پری شبی ی امپول زدم روز روز۱۸پری هم‌دوتا زدم. سینه هام هم درد میکنه چن روزه حساس شده بعد چند پیش هم تست دادم منفی بود ولی دیشب مثبت بود

توی سایت خوندم نوشته که با امپول زدن بی بی چک مثبت میشه به علت بالارفتن هورمون ها. اگه بخوای جواب قطعی بگیری سه روز بعد از موعد پریودی ازمایش خون بده. ایشاله که مثبت باشه

من دیشب بی بی چکم کمرنگ بود امروز زدم پررنگ دوتا خط انداخت

ایشاله که باردار باشی عزیزم رفتی ازمایش بتا دادی حتما بیاخبر بده

باشه خانمی. اگه فردا برم نشون میده؟

فردا چند روز از موعد پریودیت میگذره؟

من سه ماه قبل ۵پری شدم بعد ماه بعدش شد ۳۰دیگه ماه قبل شد ۲۸ یعنی باید دیروز اینا پری میشدم چون دردی پری داشتم چن روز همیشه زودتر از موعود پری میشدم. ولی خب با فردا ی روز تاخیر دارم چون ماه قبل ۲۸ پری شدم

به نظر من چون هجده پری امپول زدی اگه اونو زمان بارداریت حساب کنیم چون ازمایش خون شونزده یاهفده روز بعداز لقاح بارداریو نشون میده شما باید سی وپنج روز بعداز اخرین تاریخ پریودیت ازمایش بدی

اخه قبل از ۱۸پری هم‌امپول‌زدم روز ۸و۹و۱۰و۱۱پری امپول زدم

یعنی روز هجده پری امپول نزدین؟

اخه تا اون موقعه نمیتونم صبر کنم😭ولی خب هم کمر درد دارم هم سینه هام حساس شدن دس بهشون میزنم درد میکنه

چرا اون‌موقعه هم‌دوتا زدم

هجده پری خیلی عجیبه برات امپول زده

اخه گفت ی تخمک‌داری نباید از دستش بدی

معمولا سیزده اخرین امپولو میزنن

واس من ک گفت بزن دوتاهم باهم زدم

منم میخوام بزنم ولی خیلی میترسم

ن ترسی نداره ک

روز سیزده پری بزرگترین فولیکولم هفده بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.