آمپول اچ سی جی (تجربه داراش بیان)

سلام خانما کی میدونه چندساعت بعداز تزریق امپول تخمک ازاد میشه ونزدیکی ها باید به چه صورت باشه؟؟

سلام عزیزم
12 تا 36 ساعت بعد از تزریق آمپول، تخمک آزاد میشه و برای اطمینان از آزاد شدنش باید سونوگرافی بدید
نزدیکی برای تعیین جنسیت با نزدیکی برای باردار شدن فرق میکنه
شما چی مد نظرتونه؟

1 Likes

چه فرقی میکنه خانم حکیمی؟من برای باردار شدن استفاده کردم…دکترم گفته سه شب پشت سرهم نزدیکی داشته باش…مگه نمیگن هرشب اسپرم شوهر خوب نیس ضعیف میشه

اگر پسر بخواین باید همون شب تزریق آمپول و 24 ساعت بعدش نزدیکی داشته باشین
برای دختر باید دو سه روز قبل و دو سه روز بعد از آزاد شدن تخمک نزدیکی داشته باشین
در کل برای باردار شدن باید از شب تزریق به صورت یک شب درمیون نزدیکی داشته باشین
بعضی از پزشک ها توصیه می کنن سه شب پشت سر هم نزدیکی کنین

1 Likes

ممنونم خانم حکیمی پس همون سه شب پشت سرهم خوبه

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
بله خوبه

1 Likes

سلام خانم دکتر من فردا 12پریودیمه میشه امپول رو بزنم برای تعین جنسیت میخوام اخه کیت که زدم هنوز یه خطه.

بعد کلومفین چطور؟

سلام عزیزم
من دکتر نیستم :blush:
باید زیر نظر پزشک از این داروها استفاده کنید

متوجه منظورتون نشدم عزیزم

چند روز بعدش تخمک ازاد میشع

مشخص نیست عزیزم باید سونوگرافی انجام بدید

خانم حکیمی میشه بیاین به کمکتون نیاز دارم
من سه شب پشت سرهم رابطه داشتم خوب بعد دکترم گفته سه شب که نزدیکی داشتین فرداش استراحت کن من دیروز وپریروز نرفتم باشگاه امروزم نباید برم؟اصلا تاثیری هم داره استراحت کردن؟

مشکلی نداره برید باشگاه فقط زیاد خسته نکنید خودتونو سبک ورزش کنید

1 Likes

ممنونم بابت جوابدهیتون :heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

1 Likes

خانم دکتر من تا دیروز کیتم منفی بود دیروز کیتمLHخط دومش کمدرنگ شد رفتم سنو داخلی دادم یه فولیکول 19یه فولیکول 14 داشتم دکتر گفت امروز ساعت 12 دوتا آمپول HCGبزنم برای پسردار شدن امشب و کی باید اقدام کنم؟

عزیزم من دکتر نیستم
هر زمان آمپول رو تزریق می کنید باید 12 ساعت بعدش نزدیکی کنید و 24 ساعت بعد از نزدیکی اول دوباره نزدیکی داشته باشید

سلام شما هایی که امپول زدین توی باردارشدن مشکلی داشتین یا فقط برای تععین جنسیت زدین؟

1 Likes

من برا باردارشدن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.