آمپول اچ سي جي و تخمك گذاري

سلام خوبيد ؟من از روز ٣پريودي روزي ٢تا لترزول ٢/٥خوردم روز ١٢ مراجعه به دكتر داشتم گفتن يه فوليكول ١٧ داري يكي ١٩ يه آمپول اچ سي جي هم تزريق كرد همون روز ١٢ساعت بعدش دوباره رفتم سونو گفت فوليكولت هر دوتاش شده ٢٠ ولي هنوز باز نشده به نظرتون واسه اينكه شانس بارداريم زياد بشه و اينكه دوست دارم جنسيتش پسر بشه چه موقع نزديكي داشته باشم بهتره ؟؟؟؟ لطفا كمكم كنيد

امروز كه رفتم سونودكتر گفت ضخامت رحمت ٧ در حالي كه بايد ١٠باشه گفت نازك شده خونريزي دوره هاي قاعدگيم هم خيلي كمه به نظرتون اميدي هست كه حامله بشم ؟؟؟؟

انشاالله که حامله بشی عزیزم،اصلا استرس نداشته باش ب هیچ عنوان،وقتی امپول بزنی از 24ساعت تا 36ساعت بعدش تخمک آزاد میشه،روزی که آزاد بشه و اسپرم به تخمک برسه احتمال پسر دارشدن بالا میره،،،،توکلت ب خدا باشه❤

ان شاالله ممنون از راهنماييتون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.