آمپول آزاد سازی

سلام دوستان خوبید توروخدا بیاید کمکم کنید .من رفتم سونو دادم روز ۱۱پریودی دیواره رحمم ضخامتش۴بود .و یه دونه فولیکول بیشتر نداشتم اونم۱۶ .دکترم تا دید گفت ضخامتت نازکه .اخه بچه ها من ماه قبلش سونو دادم ۷بود .چطور ممکنه ماه بعدش۴بشه؟بعد بهم دوتا امپول ازاد سازی داد گفت جمعه بزن تا فولیکولت تبدیل به کیست نشه .دوستان من چیکار کنم بنظرتون امپول رو بزنم یانه .تو برنامه پزشکت بایه متخصص زنان صحبت کردم گفت امپول رو نزن بزار تخمدانت بطور طبیعی تخمک گذاریش رو بکنه وخودتو دستکاری نکن .بعد گفت نمیدونم کسی که سونو گرافی کرده متبحر بوده توکارش یانه چون ماه قبل ضخامتت۷بوده .بخدا بچه ها گیج شدم . از اونور دکتر خودم حضوری بهم گفت ربطی نداره این ماه دیوارت ریزش داشته . میشه کمکم کنید من چیکار کنم امپول رو بزنم یانه .

1 Likes

بنظرم دکترت بهتر میدونه

1 Likes

خب دوتا دکتر
دوتا نظر دادن
یکیش گفت بزن
یکیش گفت نزن امپول رو

1 Likes

ببین من دوتا فولیکول ۱۵و۲۷داشتم روز ۱۴ تخمک گذاری دکتر خودم گفت نیازی ب امپول نیس البته ضخامت اوکی بود ولی دکتر تو نت گفت هس وگرنه کیست میشه و از این حرفا من ب حرف دکتر خودم کردم ونتیجه گرفتم

1 Likes

ضخامتت چند بود

کسی دیگه نیس کمکم کنه

سلام ب حرف دکتر خودت گوش بده، اون دکتر ک باهاش صحبتی کرد سونو نکرده شمارو ک دردتو بفهمه

1 Likes

منم اینماه لتروزول خوردم دوتا فولی 17،20داشتم امروز موعدمه :relieved::relieved::cry:، شما دفع اول بود دارو میخوردی؟ وای خیلی میترسم خداکنه پری تشریف نیاره

1 Likes

اره عزیزم بار اول بود .ضخامتت چند زده تو سونو .من بطور عجیب ضخامتم این ماه ۴شده .قبلا ها سونو میدادم بدون دارو ۷بودم .این ماه نمیدونم چرااینجورشد

امپول زدی؟

به نظرم تزن امپول من ۴ ماه زدم بی نتیجه

1 Likes

اخه دکترم گفت بزن تا کیست نشه .از شما چرا نشد .مشکلتون چیه

1 Likes

والا نه من نه شوهرم مشکل داریم اینجا چندتا از بچه ها با امپول نتیجه نگرفتن

1 Likes

وای خیلی ناامید شدم

1 Likes

کاری ک دکترت گفته رو انجام بده
اون همه چیتو میدونه همه پروندت دستشه اون دکتر مجازی فقط از رو یه سونو نظر میده
ب نظرم حرف دکتر خودت درست تره

آره عزیزم روز 14 آمپول زدم دوتا باهم،، ضخامتم نمیدونم برگه بهم نداد خود دکتر سونو کرد

دوره هات چند روزن که روز۱۴زدی امپول رو

من امروز۱۲بودم . امشب میخام بزنم .بنظرت زود دارم میزنم؟ دکتر گفت۱۲یا۱۳بزن .دوره هام ۳۰روزس

فولیت گفتی 16هس؟ بنظرم تا 14 میباس صبر کنی بزرگتر بشه بعد آمپول بزنی، منم 30روزه عزیزم

من روز 13رفتم سونو گف ک فردا بعدازظهر بزن،، من روزی 2تا لتروزول میخوردم، از شب 2تا6،شما چندتا

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.