آموزش غذاهای خوشمزه،زودددد بیا 😍🤤❤️

سلام عشقاااا،صبحتون بخیر:heart_eyes::heart_eyes::heart:
هر کس هر غذایی که بلده یاد بده و اگه دسرم بلدید یاد بدید عکس غذاهای خوشمزتونو بزارید همگی دست به دست هم آشپزی به هم یاد بدیم کد بانو های نمونه سایت منتظر غذاهای خوشمزه و آموزش هاتون هستم:grin::face_with_hand_over_mouth:
خودمم براتون میزارم طرز تهیه چندتا غذارو:sunglasses:

:cucumber::broccoli::corn::onion::sweet_potato::carrot::hot_pepper::tomato::peanuts::garlic::eggplant:🫑:leafy_green::egg::fried_egg::pancakes::waffle::bagel::baguette_bread::croissant::bacon::cut_of_meat::poultry_leg::meat_on_bone::hamburger::hotdog::sandwich::pretzel::fries::pizza:🫔:taco::burrito::stuffed_flatbread::falafel::shallow_pan_of_food::spaghetti::canned_food::fried_shrimp::takeout_box::rice::bento::dumpling::oden::rice_ball::rice_cracker::fish_cake::custard::cake::pie::icecream::ice_cream::shaved_ice::moon_cake::fortune_cookie::dango::birthday::cupcake:

به به:drooling_face::yum::white_heart:

6 Likes

بزار ببینم:relieved::drooling_face:

خب چندتا ترفند بگم اول:relieved:

بچه ها برای سرخ کردن سیب زمینی،اول اونهارو خورد کنید بشورید بعد بزارید روی گاز پنج الی ده دقیقه(بسته به اندازه سیب زمینی ها داره که ریز باشه یا درشت) آب پز شه یکمم زردچوبه بریزد که خوش رنگ شه بعد که دیدید انعطاف پذیر شد آب کش کنید(زیاد نجوشه که له شه هااااا)بعد بزارید کامل آبش بره و خشک شه در مرحله بعد روغن بریزید داخل ماهیتابه بزارید داغ شه خوب نمک و ادویه هاتونو به سیب زمینی اضافه کنید(من نمک و فلفل و کمی آویشن و پودر سیر میریزم)و در آخر سیب زمینی هارو در روغن سرخ کنید در ضمن چون سیب زمینی ها یه دور در آب جوشیده خیلیییی زود سرخ میشه و بدون اینکه روش تیره شه داخلش کاملن نرم و مثل فست فودی ها میشه و وقت کمتری ام میگیره(میتونید بعد از آب کش به جای اینکه سرخ کنید سیب زمینی هارو در فر بچینید و روغن و ادویه روشونو بمالین و بزارین در فر بپزن):yum::drooling_face::heart_eyes::fries:

برای اینکه شیر موزتون غلیظ شه موزهارو خورد کنید و بزارید فریزر بعد هروقت خواستید درست کنید درشون بیارید و همون طور یخ زده بریزید با شیر تو مخلوط کن غلیظ میشه(اسموتی میگن بهش فکر کنمممم):banana::milk_glass::smiling_face_with_three_hearts:

برای گرفته شدن بوی بد مرغ هنگام سرخ کردن چوب دارچین بندازید تو ماهیتابه عالی میشه :poultry_leg::heart_eyes:

توصیه:point_down:

برای کاهش استرس توی آب لیمو بچکونید بخورید:lemon::ice_cube:
هیچوقت ماهی با ماست نخورید :fish:
هیچوقت چندتا میوه با هم نخورید سعی کنید یک یا دو مدل میوه در یک تایم بخورید :pineapple::mango::tangerine::peach::watermelon::cherries::strawberry:
برای اینکه قارچ تغییر رنگ نده موقع سرخ شدن بهش مقداری اب لیمو اضافه کنید:mushroom:

5 Likes

عالی ممنون گل

1 Likes

آفرین :heart::heart::heart:

1 Likes

به جوجه هاتون سس مایونز یا ماست یا خامه اضافه کنید عالی میشه :ok_hand::ok_hand:

1 Likes

برای اینکه قرمه سبزی لعاب بده یک ق غ خوری ارد سرخ کنید بهش اضافه کنید عالی میشه .

آب قلم هم خییییلی خوشمزه و لعاب دارش میکنه

1 Likes

وای اره من امتحان کردم عالیه :heart_eyes::ok_hand:
واسه گوشتم کیوی رنده کنید محشر میشه من فکر میکردم بده ولی امتحان کردم خوشم اومد:drooling_face:
یه مدلم هست میتونید تو جوجه هاتون رب انار بریزید اونم خوشمزس من دوست دارم دیگه ببینید سلیقتون چیه دیگه:star_struck:

1 Likes

برای اینکه بادمجون خیلی به خودش روغن نگیره باید روغنش داغ داغ بشه که به محض اینکه رفتن انداختین توی روغن منافذش بسته بشه روغن جذب نکنه

1 Likes

کیوی ۵دقیقه قبل پخت باید بزنی وگرنه گوشت یا مرغ رو پوک میکنه زیاد بمونه

می‌دونم عشقم منظورم موقع سیخ زدن بود :slightly_smiling_face::white_heart:

2 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart:

من حسش نیس دستور غذا بنویسم بدن درد دارم
هر غذایی براتون سواله بپرسید اگه بلد باشم براتون نکاتشو میگم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.