آمادگی برای بارداری

من از چهار ماه قبلش شروع کردم با فولیک اسید و ویتامین ای و دی ۵۰۰۰۰ .

هر روز یه دونه فولیک اسید .دو روز یه دونه ای ۴۰۰. و هر ماه یه دونه دی ۵۰۰۰۰

هر دفعه ده روز قبل شروع پریودهام ۲۰ سی سی عسل مرغوب به مدت ۷ شب واژینال تزریق میکردم یعنی سه دوره کامل .

کاچی با روغن محلی درست میکردم بهش زعفران میزدم یه ماه آخر قبل اقدام هم با زردچوبه درست میکردم .

تقریبا دو تا سه ماه آخر آب پای مرغ که از صبح میذاشتم تا شب میخوردم البته ده دقیقه آخر یه پیاز و یه سیر توش رنده میکردم با یه قاشق آب لیموی طبیعی .

هر شب روغن سیاه دانه به شکمم میزدم نایلون فریزر روش میذاشتم تا صبح . خرما میخوردم . سر سفره فقط پیاز خام داشتیم

ماه آخر قبل اقدامم فرتیل اید خوردم(ویتامینها و فولیک اسیدو قطع کردم چون این مکمل خودش کامله) تا به تخمک گذاری زمان اقدامم رسید .

هر صبح دوسین میخوردم .

به جز روزهای قاعدگی رازیانه مصرف میکردم .

والبته زمان اقدامم برای محکم کاری کلومفین دوز ۱۰۰ از شب سه برا پنج شب خوردم ماه قبلش هم با دوز ۵۰ پنج شب خوردم ولی اقدام نکردم به قول خواهرم تلنگر حساب میشه .سه دوره قبل وسط و آخر قاعدگی عنبر نسارا اسفند و خاکشیر دود کردم و روش نشستم .

از روز ۱۴ قاعدگیم تا امروز دوفاستون ۱۰ خوردم .

حالا برا شوهرم :

هر صبح دوسین بهش دادم

چهار ماه مرتب خرنوب دادم

هر دو روز یه قرص ویتامین ای و هر ماه یه دونه دی ۵۰۰۰۰

با هر غذایی بهش پیاز دادم .بیشتر سعی میکرد تو خونه پیژامه هم نپوشه :grin: دوش فقط آب ولرم .

از اون چهار ماه دو ماه پروکسید پلاس خورد.فست فود و غذای بیرون تعطیل شد . غذا بیشتر آبکی آبگوشت با نخود .

اینا برنامه ۴ ماهه ما بود خدا بهمون لطف کرد اولین اقدام باردار شدم و توکلم به خداست که برا حفظش کنه .امیدوارم همه منتظرها دامنشون سبز بشه

2 Likes

این برا خودم نیست
برا یکیه که قبل بارداری انجام داده با اجازه خودش کپی گرفتم برا شما گفتم شاید به درد کسی بخوره

3 Likes

مرسی عزیزم ممنون ایشالله بارداری سالم داشته باشه

1 Likes

چقدرررررررر برنامه داشتن
ایول دارنا :grin::grin::grin: خدا حفظ کنه براشون

2 Likes

خداروشکر ک باردار شدن واقعا خیلی تلاش کردن

1 Likes

خواهش میکنم گلم

اره واقعا اراده میخواد انجام دادن همچین برنامه ای
عوضش اگه اشتباه نکنم الان دوقلو داره😍
خدا حفظشون کنه

1 Likes

اره واقعا

آخی :heart_eyes: خدا براش نگهداره :rose:

1 Likes

ب منم دکتر فرتیل اید داده این ماه یعنی موثره اخه فقط ویتامینه

2 Likes

من نمیدونم راستش
ان شاء الله که اثر کنه
ولی به نظرم حتما خودتون و همسرتون و تقویت کنین
تخم مرغ با پیاز و روغن زیتون برا مرد خیلی خوبه
سویق هم بخورید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.