آشپزی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌

سیر مزش خراب نمیکنه

سیر ترشی درست نکردم اجی بلدم فقط امتحان شده نیست اگه خواستی که بگم ترشی بادمجون سیر سرکه گلپر نمک بادمجون نعنا خشک بادمجون ها رو ریز کن بنداز تو یه قابلمه با آب برا یه کیلو بادمجون‌ یه لیوان آب بسه نرم‌ که شدن ابکش‌ کن بزار خنک بشه نمک و سیر پودر گلپر و نعنا خشک رو بریز رو بادمجون ها ظرف ترشیت‌ باید خشک تمیز باشه بادمجون ها رو با سرکه بریز تو ظرف درش‌ رو محکم ببند‌ بزار جای‌ خشک و خنک

1 Likes

نه من با پیاز رنده میکنم یا‌ نگینی‌ خرد‌ میکنم خیلی خوب میشه طعمش

1 Likes

ترشی لیته بادمجون کلم سیر فلفل دلمه ایی یه کم با دانه انار با کرفس لوبیا سبز مواد‌ ترشی رو میزارم‌ یه کم میجوشه‌ با سرکه میزم تو مخلوط کن بعد مخلوط شد با سبزیجات معطز‌ و نعنا خشک شده‌ و نمک قاطی میکنم میندازم تو دبه‌ با سرکه میزارمش‌ کنار تا سه روز بعد آماده مصرفه فقط انار رو نباید بنوازی تو مخلوط کن و نباید بجوشونیش @Parisa_60

2 Likes

ممنون جوجو جان. :rose::rose::rose::rose:

الان سوال خاصی به ذهنم نمیاد
فقط اولین چیزی که با دیدن متن گپت به ذهنم اومد این بود که ازت تشکر کنم:tulip::tulip::tulip:
به این دلیل که انقدر قلب مهربونی داری حاضری برای خوشحالی وکمک به دوستانت وقت بزاری و تجربه و هنرت رو به بقیه یاد بدی :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::heart:
@u979979

1 Likes

مرسی گلم خواهش میکنم :green_heart:

2 Likes

:ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::yum::yum::yum::yum:

ممنون گلم:two_hearts::kissing_heart:

عکس بذارید از کاراتون مهمونیاتون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

از اینا:point_up_2::point_up_2::point_up_2:

1 Likes

1 Likes

سلام
ممنون

من عکس نمیندازم از کارام‌ ولی شما ماشالا یه پا سر اشپزی

1 Likes

:green_heart:‌‌‌‌‌‌‌

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.