آشنایی 💞😄🤣بشتابید🤗

آره :joy: اتفاقی بود همه چیز

1 Likes

تعریف کن برام:joy:

1 Likes

سر یه استوری زیپ کردن بود و سر حرف باز شد

1 Likes

آری عشق آغاز شد:joy::heart:

1 Likes

نه همچین تفاهم هم نداریم عشق تفاهم نمیاره هیچوقت دوست داشتن به تنهایی کافی نیست

1 Likes

آها راستش بگم من اصلا به عشق مجازی اعتقاد ندارم خوب مجازیه همش الکیه
نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم :woman_shrugging::hugs:

1 Likes

مرسی از تگت گلم من بالا گفتم

1 Likes

مادانشجوبودیم. یکی از هم دانشگاهیام دختر بکن و اینایی بودم. یه باربرگشت گفت خاطره یه پسره هست خیلی خوشگل و سربه زیره. ابجیامون همکارن. بریم اونجانشیته ببینش. گفتم ول کن جان ننه ت.
خلاصه رفتیم و خود شوهرم به دوستم سلام داد و من فقط سلام دلدم دور وایسادم اینام احوالپرسی و سلام برسونین به ابجیا و… چندباربعدشم تو دانشگاه دیدمش تودلم گفتم اه این کجاش قشنگه.
خلاصه گذشت و گذشت و گذشت. هفت ماه بعد تقریبا اتفاقی دورفلکه آگهی دیدم منشی باشگاه میخاسن. قصد کارنداشتم. یهویی گفتم چه خوب. محیط دخرونست خوبه… زنگ زدم یه دختره جواب داد. گفت منشی برا باشگاه گرفتیم اما برا کتابفروشی مامانم حسابدارمیخایم.گفتم خب محیط فرهنگیه و باز اینم خوبه. خلاصه رفتیم و دیدیم شوهرم اونجا نشیته. اونموقع فقط کار بازاریابی کتاب انجام میداد. مشغول به کار شدم. بعد چندروز مخمو زد… قصدمون اول دوستی بود فقط. چون مذهبامون یکی نبود. میگفتیم محاله ازدواج. اصلا بهش فکرم نمیکردیم. بعد تقریبا هفت ماه جدی گفت میخامت. بازم امیدی نداشتیم. اماادامه دادیم. چهارسال دوست بودیم. سال اخرو باخونوادش جنگید تا راضیشون کنه. بعدشم که عقد و عروسی… الانم درخدمتتونم

2 Likes

آها من حواسم نبوده حتما:joy::revolving_hearts:

1 Likes

مجازی نیست گلم خاستگاری ام اومده
هر چیزی ممکنه واقعی باشه
من میتونستم همون 8 ماه قبل بشم عقدش ولی باید یکم فکر کرد طرفو شناخت چون دوستش داری یا پولداره یا خوشتیپه نمیشه گفت مرد ایده آلت هست

1 Likes

تو بانک :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

آها پس خواستگاری هم اومده اگه خوبه و ایون چیزی ک خودت دوستداری پس بسم الله

1 Likes

تو مصاحبه کاری

1 Likes

چ جایی :joy:پیشتر تعریف کن

اهاا پیشتر تعریف میکنی:joy::revolving_hearts:

1 Likes

آها ی سوال بپرسم شیرازی هستی؟

من رفتم برای استخدام همسر اینده ام هم مصاحبه میکرد خوب اصلا فکرشم نمیکرد عاشق اون مرد بداخلاقه و سختگیربشم

1 Likes

آها عشق همینه دیگه …:woman_facepalming::joy:

1 Likes

هر دو کار بانکی داشتیم
به زور شمارش و بهم داد بعد یه هفته بهش زنگ زدم
عبضییی ماه بعد اومد خواستگاری:rofl::rofl::rofl:
اون موقع ۱۸ سالم بود
مامانم هر چی گفت امروز نرو گفتم نهههه کار دارم باید برم
که رفتم و این اتفاق افتاد

1 Likes

خوبه پس پیشتر تعریف میکنی
خوشبخت بشی:revolving_hearts::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.