آسم مانع بارداریه؟

سلام خانمهامن آسم دارم وهرازگاهی اسپری میزنم موقعی که حالم دیگه بدشدوچون قبلا قلیانی بودم حدود۷سال نه مرتب هاهفته ایی یه بارمثلا که دیگه بیمارستانی وایناشدم الان۶ماهه ترک کردم ولب نزدم میگم الان که درحال اقدامم…مشکلی پیش میاددکترمیگه داروهات اثرات مخربی نداره ولی شوهرم گیرداده که قبل بچه اول خودتی برودکترببین مشکلی نی بدبابا تااین بهداشته گفت بروببین دکترت اجازه بارداری میده براخودت ضررداره اول برواون تاییدکنه بعداینم گیرداده چیکارکنم روزای تخمک گذاری منم همین روزاس دکترریه هم چهارشنبه وقت داده چیکارکنم

زنداداش منم آسم خفیف داره دکتر ریه میره بهش دارو داده فعلا چند ماهه داره مصرف میکنه
خودش میگه دکترم گفته باید تا حد زیادی درمان بشی بعد بچه بیاری

یعنی منم اجازه نمیده

حتما با دکترت صحبت کن
زنداداش من خیلی حساسه
شاید دکتر شما نظر دیگه ای داشته باشه

چهارشنبه میرم وقت گرفتم ببینم چی میگه میگم اخه اقدامم این روزاس ازدست میدم این روزارو

مشکلی نداره عزیزم از ماه آینده اقدام کنید که استرس هم نداشته باشید

سلام نیلوفرجون من رفتم دکترم براریه هام گفتش اصلا مانعی نداره که بارداربشی خیلی خوبی فقط اسپریموعوض کردش چندتاداروخانه رفتم نداشتش یه داروخانه هم گفتش بایدتحت نظردکترزنان مصرف کنی اول به دکترت نشون بده بعد اسمشbudesonidهستش

سلام عزیزم
متاسفانه من اطلاعی ندارم بهتره از پزشک تون سوال کنید.
خداروشکر که مشکل خاصی نبوده :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.