آزمون آیلتس

:grin::grin::heart:

1 Likes

بخدا جدی میگم:joy::joy::joy::joy::joy:همیشه کلی نذرو نیاز میکردم فقط واسه اینکه نیوفتم:joy::joy:

2 Likes

بنظر من مهم ترین کار تمرینه باید تمام کتابای کمبریج ایلتس تست رو بگیری شروع کنی تست زدن معلم هم بگیر ک تکنیگا رو یادت بده باقیش کار خودته قبل از همه یه ماک بده ببین اصلا سطحت چیه نقاط ضعفت رو بشناس رو همونا کار کن

1 Likes

کتابای خود کمبریج ووکب خیلی خوبه ولی گرامر بتی آذر از مال کمبریج بهتره حاالا بازم بستگی ب خودت داره چقد روان باشی برا رایتینگم توصیه میکنم حتما معلم بگیر ک تصحیحت کنه

1 Likes

اسپیکینگ کتابای اکچوال بخصوص ۲۰۲۰ قبلیاش نه

1 Likes

:smiling_face_with_three_hearts:

منم تو ریاضی همین بودم :joy:
چندبارم رشوه دادم:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

آره اتفاقا گرفتمشون
ولی خیلی سخته :see_no_evil: ببین میخوام یکم اول خارج از آیلتس سطحمو بالاتر ببرم و یه مرور کنم. در این زمینه کتابی هست؟ اخه خیلی وقته زبان کار نکردم. ولی خب مثلا فیلم میبینم معنی ها رو تقریبا میفهمم. نه روان ولی میفهمم چی میگن. گرامر هم بلد نیستم. فقط اون لغاتی رو میفهمم که تو ذهنم از قبل حفظ کرده بودم.

ماک رو الان بدم به نظرت؟
بعد یه سوال
دولینگو هم مثل ایلتس ماک ازمایشی داره؟ میخوام تعیین سطح بشم فقط

نمیدونم اونو چجوریه ولی سنترای معروف برات تعیین سطح میکنن
گرامر بتی آذر رو من پیشنهاد میکنم قدم به قدم یاد میده عالیه
برا لغت هم از کتاب skill word oxford دیگ بستگی به سطحت داره کدوم جلدشو بخوای شروع کنی

1 Likes

حالا من ریاضیم عالی بود:joy:
وااییی منم واسه زبان به معلمم رشوه دادم که نندازه منو:joy::joy:

1 Likes

ممنون عزیزم خیلی بهم لطف کردین

1 Likes

موفق باشید:rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.