آزمایش پرولاکتین

خانم حکیمی سلام
من دیروز جواب آزمایشم رو گرفتم و متوجه شدم پرولاکتینم بالاست و طی این دوسال که درگیر ناباروری هستم هیچ یک از پزشکانی که رفتم این آزمایش رو برای من ننوشتن…فقط یا می گفتن عفونت داری یا استرس…
من به اصرار خودم و با نسخه پزشک عمومی این آزمایش رو انجام دادم…
طبق گفته پزشک عمومی، پزشک متخصص دوباره برای من آزمایش رو خواهد نوشت… من ساکن شهرستانم…همینجا پزشک مراجعه کنم یا برم شهرهای بزرگ مثل مشهد یا تهران؟ چون من تا الان مشکل تشخیص داشتم… الان تا حدودی تشخیص داده شد… پس پزشکان متخصص همینجا میتونن کمکم کنن یا نه؟ واینکه پرولاکتین تا چه حد موثره رو ناباروری…

1 Likes

سلام عزیزم
بالا بودن پرولاکتین با ایجاد اختلال در تخمک گذاری می تونه یکی از علت های ناباروری باشه
این که در شهر خودتون به درمان ادامه بدید یا نه رو خودتون باید تصمیم بگیرین عزیزم من نمیدونم، اما بهتره به یک کلینیک ناباروری مراجعه کنید تا انشالا به زودی نتیجه بگیرید

1 Likes

ببخشیدخانم حکیمی،سوال داشتم

عزیزم سوال تون رو در گپ جدید مطرح کنید من در خدمتم :rose:

1 Likes

خیلی پرولاکتین مهمه حتما اول درمان کنید بعد اقدام کنید
اگه باردار هم بشید ممکنه باعث سقط بشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.