آزمایش هورمونی روز سوم پریودی

سلام خدمت همه دوستان بنده باید یه آزمایش هورمونی انجام بدم و دکترم گفته روز سوم پریودی الان مشکلی که دارم اینه که روز سوم پریودم روز اول عیده و آزمایشگاهی که میخوام برم و معتبره از ۲ فروردین هستن،حالا سوالم اینه که آیا اشکالی داره روز دوم یا چهارم پریودی ازمایشو انجام بدم؟پیشاپیش ممنونم

سلام عزیزم
به نظر من بذارید ماه بعد انجام بدید که دقیقا روز سوم باشه اما باز هم بهتره نظر پزشک تون رو بپرسید
می تونید از کارشناسان مامایی هم سوال کنید 0217071050

آخه این ماهم با آمپول پروژسترون پریود شدم فقط نمیدونم اگه روز دوم یا چهارم برم توی نتیجه ی آزمایش تاثیر زیادی داره یانه

روز دوم برید بهتره عزیزم

خانم حکیمی عزیز شرمنده یه سوال دیگه دارم من امروز ساعت ۱۰ صبح پریود شدم میخواستم ببینم روز سومم میشه جمعه؟

نه روز سوم میشه ۵ شنبه امروزم باید حساب کنی روز اول

1 Likes

زهرا جان درست فرمودن امروز هم حساب میشه

سلام عزیزم آزمایش هورمونی باید دقیقا وقتی انجام بشه که پزشک تعیین میکنه بخاطر فعل وانفعالات هورمون ها به نظرمن هم موکول کنین به ماه آینده🌹

ممنونم عزیزم🌷

1 Likes

متشکرم خانم حکیمی نازنین

1 Likes

خیلی ممنونم از راهنماییتون🌷

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

خواهش میکنم خانمی :rose:

خانم حکیمی عزیزم میشه کمک کنید من که قراره روز سوم برم آزمایش اما خونریزیم این بار نسبت به دفعات قبل کمتره و با آمپول پروژسترون پریود شدم حالا روز سوم برا آزمایش مشکلی نداره کم بودن خونریزی؟

والا واسه من ازمایشا من انجام دادم اما روز سوم پری نبود اصلا دکتر چیزی نگفت بهم

چون آزمایش هورمونای fsh، lhو ذخیره تخمدانه بهترین زمان روز سوم پریوده واسه همینم دکتر گفتش روز سوم انجام بده گلم

عذرخواهی می کنم دیر جواب دادم
نه عزیزم مشکلی نیست

سلام خانم حکیمی عزیز،خواهش میکنم سال نو مبارک،سال خوبی داشته باشین

1 Likes

ممنونم عزیزم
سال نو شمام مبارک باشه :rose:
همچنین برای شما

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.