آزمایش مثبت با پروژسترون و کلومیفن

سلام دوستان من کلوميفن و پروژسترون از ديماه خوردم پريوديم بايد 28ديماه پريود ميشدم ک نشدم.چهار از مايش دادم 74بود بتام روزهاي بعد دو روز درميون از ميدادم ک 109و133بود ،،13بهمن سونو داخلي دادم ک دکترم گف زوده الان با اينکه اخرين پريوديم28اذر بود،الان از 22بهمن خونريزي مثل پريودي دارم،،ممکنه ک با مصرف کلوميفن و پروژسترون ازمايش مثبت بشه ولي باردارم نبودم؟؟؟؟

1 Likes

شاید تأثیر اون قرصا باشه

خودمم نميدونم ،ولي ازمايشم سه بار مثبت بود،ولي اين خونريزيم و نميدونم چون سابقه سقط هم دارم متاسفانه،،انشااا فردا ميرم سونو مشخص ميشه

1 Likes

معصومه جان آز بتا باید هر دو روز درمیون دوبرابر بشه اونم باید تیتر بتا انجام بدید.شما وقتی۱۰۹ بوده دو روز بعدش باید میشد ۲۱۸

چهارشنبه،،شنبه و چهارشنبه ترتيب ازمايش هام بود،،دکترم هم گف عدد بتا ت خيلي کم بالا رفته،،يعني اختمالش هست بخاطر قرص ها مثبت شده،؟؟؟؟

ن این قرصا مثبت نشون نمیده آزمایشو احتمالا بارداری پوچ بوده

اها ک اينطور،،نميدونم والا

شوهرتون مشکلی نداره؟

نه ،،ازمايش داده مشکلي نداره،سابقه سقط دارم البته،،شايد بخاطر اون باشه،،فردا سونو دارم کلي نگرانم ب خاطر خونريزي ک داشتم ،توکل بر خدا

توکل ب خدا نگران نباشید شاید حامله نبودی و مشکل از جایی دیگه باشه.من با این ک باردار بودم دفه اول ک از پریودم بیست روز گذشته بود آز بتا دادم منفی بود در حالی ک همون موقع باردار بودم

اخه عزيزم مبارکت باشه.انشااا توکل بر خدا،اينهمه صبر کردم تا فردا هم روش ،

اره صبرکنید ببینید نتیجه سونو چی میشه.جوابشم بگید اینجا.

چشم حتما

سلام عزیزم
با توجه به این که افزایش بتای شما نرمال نبوده ممکنه خود به خود سقط شده باشه
الان خونریزی تون تموم شده؟

سلام عزيزم از پنچشنبه کمتر شده و امروز تا الان ک نداشتم،،

یه سونوگرافی بهتره انجام بدید

امروز نوبت سونو دارم،،انشااا ک خيره،،و البته. کلي استرس دارم

انشالا خیره
استرس نداشته باشید تا همه چیز به خوبی پیش بره
به ما هم خبر بدید لطفا

چشم حتما

1 Likes

عزیزم قبلا هم سقط کردین؟چه مدت قبل؟اون بارم بادارو باردارشده بودی؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.